| XLittleGirlX a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare! Care este cea mai buna si cea mai rapida modalitate de a face like-uri pe o pagina de facebook?

Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| floriasdfg a răspuns:

Păi. Ai putea să dai linkul paginii pe mess, şi pe chat-ul de la facebook, şi rogi frumos.batting eyelashes Fundă?

2 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Ma lamureste si pe mine cineva care-i faza asta cu like-urile? adica ce naiba castigi daca iti dau 1000 de like-uri la niste poze... Mi se pare o prostie, la fel ca si faptul de a strange 20000 de prieteni, oameni de care n-ai auzit si nu stii cine sunt!

| TheBoyFromVeniceBeach a răspuns:

Important este sa ai cati mai multi prieteni, iar printre acestia cat mai multi cunoscuti. Daca doresti sa primesti like-uri, la randul tau trebuie sa dai si tu. happy