| Aeerdnaaa a întrebat:

Heii TPU! big grin Am activat din curiozitate la facebook. apps'ul "timeline" si acum nu stiu cum sa mai scap de el straight face am incercat toate metodele care mi s-au zis pe net dar degeaba ca tot nu am revenit "la facebook'ul vechi" si cand dau la "developer" nu imi arata ca si ceilalti la care am vazut.imi arata ca nu am niciun apps dar de fapt am...deci va rog.help?big grin

1 răspuns:
| aliceXd a răspuns:

Pai,din pacate si eu am patit acelasi lucru si nu-l mai poti scoate, asa va arata facebook-ul incepand cu 22 Decembrie, din cate am inteles, toate profilurile vor fi asa.