| eXtreme21 a întrebat:

Pentru cei care stau mai mult pe facebook.Am activat Facebok Timeline si nu prea imi place si stiu ca pot sa-l dezactivez de pe "Developer" la "Edit apps" si mai departe la "delete app", numai ca mie nu-mi apare acolo la aplicatii "Edit apps" ci doar "Create new app". Ce am de facut, precizez ca am activat acum o ora, o sa apara mai tarziu?
Help me, urasc noul look!

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Inainte se putea dezactiva, acum in schimb nu. Si cred ca se activeaza automat la toti utilizatorii noi sad.

| eXtreme21 explică (pentru Addeeee):

Ce urat ca nu-l mai pot scoate! Ma mancat undeva sa-l bag! x( sad

1 răspuns: