| Bananaaa a întrebat:

Heii` TPU. Heellppp`.

E un baiat la mine in scoala. Nu il placeam dar acum a inceput sa`mi cam placa de el straight face. Am id lui` de mess. ma bag in seama, da` singuru subiect pe care il avem e scoala. si pana si eu ma plictisesc de ceea ce zic. as` vrea sa-i zic ca`l plac dar nu pot. straight face.

Ce subiect sa deschid. sau. ce si cum sa-i zic puppy dog eyes. Urgenntt crying.

Răspuns Câştigător
| Tot.Eu a răspuns:

Pai intreaba-l de el, de viata lui, de fostele prietene.
Spune-i ca vrei sa iesi la un suc cu el. Astfel o sa va cunoasteti mai bine si poate si el va simti la fel ca tine daca nu simte deja. Incearca sa afli ce lucruri ii plac si dezbate-le. Intreaba-l mai multe de el. Daca o sa vada ca esti interesata de el cu atat mai bine. Si spune-i ca tie iti place de el mai mult ca un prieten. Si daca sentimentele nu sunt reciproce, nu te da batuta. Doar sa nu fortezi, fii tu insuti. Altfel o sa iasa ceva nu prea frumos.
Bafta! :*