| Denisavalentina a întrebat:

Heii, TPU... imi dati niste descrieri la poze :3

Multumes love struck

Dau FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Dacă ai fi căuta citate, ar fi mai bine. Statusurile nu mai sunt la modă.

| AliceXyz a răspuns:

Vreau doar sa inchid ochii si sa traiesc mereu printre vise.
Timpul trece mai repede decat gandesti, si orice iti doresti e posibil, dar nu si sa-l opresti.
Just smile and say you're fine, nobody really cares anyways.
Te simti de parca ai trai mereu aceeasi zi.
De ce ii spunem trecut daca nu trece?
The truth is a stranger. Soul is in danger, I gotta let my spirit be free.
But i'm breathing in, and i'm breathing out. I'm wide awake, but i can't hear a sound.
Will I ever haunt your dreams?
M-am inchis din punct de vedere sentimental.
Vezi tu, treaba-i simpla. De obicei raman care nu se schimba.
Nu stiu unde sunt, dar stiu unde ma duc.
Everything is ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.
Oamenii vin si pleaca. Ii cunosti, te ranesc si dispar.
Inca nu mi-am dat sufletu' la diavol multi au facut-o. Au avut si ei iubirea lor dar au pierdut-o.
Uita-te la mine, eu ma uit la tine. ne intelegem parca numai din priviri.
Unde se termina visele, moartea respira.
I do recall now the smell of the rain.