| Cuttiiee a întrebat:

Heii TPU! Imi place un baiat de mai bine de un an.si cred ca si el ma place.Deci:de fiecare data cand are ocazia ma priveste insistent, am vorbit putin si pe mess, suntem oarecum amici(de multe ori sta available doar la mine). de fiecare data cand ma vede ma saluta chiar daca ne intalnim de 10 ori pe zi, am si dansat cu el la cursurile de dans(el mi-a propus), de cateva ori mi-a luat apararea, si de Paste, cand am intrat in biserica, nu ne mai vazusem de mult timp si cand m`a vazut a facut ochii mari si s`a inrosit la fata ca de obicei cand sunt in preajma lui. S`a auzit de asemenea intr-un timp prin scoala ca sunt cu el. Ajutati`ma va roog.puppy dog eyes! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| soADE a răspuns:

Pai ceri ajutorul dar nu stim daca tu vrei sa fii cu ellaughing. e clar daca iti ia apararea, se inroseste cand esti in preajma lui sau ti-a propus sa dansati. e clar ca te place. ar trebui sa il intrebi. cel mai bine ar fi in fata. sa il intrebi ce e cu comportamentul lui fata de tine. de ce face asabatting eyelashes. si taca iti spune ca te place. te poti apropia de el poate va sarutati. daca spune ca face asa dim prietenie. ii spui ca ai fost curioasabatting eyelashes. daca il placi si te place. nu aveti nimic de pierdut:* bafta >big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?laughing)) nu si pus nici o intrebare!laughing) dar o sa iti zic ceva...el te place si fa tu primul pas

Răspuns utilizator avertizat