| Iasmi99 a întrebat:

Heii TPU maine la ultima ora trebuie sa ma machez pentru halloween cam in 10 minute..La costumatie nu m-am gandit..astept ideea de machiaj...Deci cum sa ma machez asa de rapid?

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Vrajitoare?
o fusta neagra sau culoare inchisa o bluza inchisa de preferinta neagra si o bucata de material negru
machiaj; cu un creion de ochii iti colorezi buzele pe ploape te dai cu machiaj negre eventual iti fc niste pistrui

| Iasmi99 explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Port ochelari..Am 12 ani nu mi-ar sta bine asa.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru Iasmi99):

Eu am 13 si port tot ochelari si cred ca da ti-ar sta bine

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai ceva macabru.ori ceva care sa imite sange ori ceva care sa imite un vampir. sau te machiezi sa semeni cat mai mult cu Basescu dar e mai greu, Este inconfundabillaughing