| Smiiiley a întrebat:

Heii TPU:*! O intrebare pentru baieti:Ce conteaza mai mult pentru voi:frumusetea exterioara sau cea interioara?
Inca o intrebare:Ce ati alege intre o tipa tupeista si una timida?

2 răspunsuri:
| Andyndey a răspuns:

Eu cred ca pentru un baiat frumusetea exteriara este importanta insa si cea interioara este benefica.Eu,dar cred ca si ceilalti baieti prefera o fata tupeista.

| Cocolinnutza a răspuns (pentru Andyndey):

Si de exemplu... daca e timida si foarte frumoasa, inteligenta, etc?