| Alis56u6 a întrebat:

Heii TPU.
Pana acum am sperat ca un baiat ma place(apropo sunt clasa 11)...chiar imi dadea motive sa cred asta, insa am dat vacanta de vara si nu avem cum sa ne intalnim, deoarece stam in doua orase diferite, iar el nu m-a cautat deloc, nici nu mi-a scris. Am inceput sa ies cu alti baieti si sa-l uit, nici nu ma gandeam la el pana acum cateva zile cand am inceput sa visez noapte de noapte cu el... Oare ce simbolizeaza aceste vise?
Merita sa trec peste?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu simbolizeaza nimic, doar frustrarea ta de peste zi, ca nu-l intersezi deloc pe baiatul ala.

| raMLesS a răspuns:

Simbolizeaza ca-ti place de el.