| Cretzullina a întrebat:

Heii TPU! Pe 6 August implinesc 14 ani. Nu stiu cum sa.mi sarbatoresc ziua. Parintii mei spun ca imi fac cadou o masa la restaurant cu prietenii. Dar sigur va fi extrem de plictisitor sa stam cu totii la o masa si sa ne uitam la stele verzi. Deci. M.am gandit sa.i invit la piscina unde va fi distractie garantata dar parintii mei nu sunt de acord. Ce parere aveti? Va rog ajutati.ma!

Fundaaa

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Piscina e o idee foarte buna.Dar gandeste-te ca toata responsabilitatea cade pe parintii tai, cine stie ce se poate intampla? Sunt sanse de inec chiar daca piscina are 1, 5 m

| elanana a răspuns:

Poti incerca acasa sau spune-le parintilor tai ca nu iti va place la restaurant ca vorba aia odata faci 14 aniwinking. Numai bine!