| angelsorry a întrebat:

Heii TPU! Sambata parintii mei vor merge la nunta, iar eu voi ramane toata ziua singura. Dati-miva rog idei de ce pot sa fac sa nu ma plictisesc.Mersii:*

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cheama prietenele la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este putin pina incepe scoala. Ti-ai terminat lecturile suplimentare? Dar temele de vacanta?

| alliyn13 a răspuns:

Frate... dai 10 numere dupa ce pleaca gonzo e un site bun laughing si dupa o sati mai vina idei laughing))

| ToxicG a răspuns:

Iesi si tu p`afara cu prietenii, gaseste un joc care sa nu te lase sa pleci de la pc, daca ai iubit e o ocazie geniala sa stati si voi singuri... sau fa ca si mine, maraton de filme happy.

| AnaMariapet a răspuns:

Sa iesi in oras