| MadalinaMada a întrebat:

Heii TPU!:*:* Vreau si eu cateva statusuri triste...[P. S. M`am despartit de prietenu meu acum ceva timp dar inca ma gandesc la el...] Va roogh mult sa ma ajutati cu niste statusuri.:*:*Dau fundita si vot:*

Răspuns Câştigător
| anotza a răspuns:

Buna:*

Spune-mi daca ma visezi si azi la fel ca ieri, de-ti mai este dor de mine ca in alte seri*"
Eu merit sa stiu adevarul si nu doar ce-ti este mai simplu sa-mi spui

Am să.i iert pe toţi care decid să plece din viaţa mea pentru simplu fapt că au făcut parte din ea şi şi.au pus amprenta atât de adânc în sufletul meu încât nu o să.i pot uita niciodată

In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut
Fiecare cadere ma face mai puternica, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa ma face mai importanta •

Imi aduc aminte cat de mult ma iubea.Qm prietenilor le zicea:"fratelo,nu pot trai fara ea"! dar acum totu' s`a terminat,el e acolo eu aicicryingcryingintotdeauna va fi altu' in locul lui, dar. nu ca elcryingcryingcrying
Si eu care speram. ca tu erai pentru mine cel mai potrivit Acum stiu, da stiu, ca doar m-ai mintit.

Mai stii? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand!

Iubirea lor parea fara De sfarsit.Dar cu timpu sentimentelee sau racit:X`!

dåcå el´ nu 0 så`mi måi sSpunå´ " n0åpte bunå´ " :