| andra7664 a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri triste... dau funditabig grin.Ms mult!

Răspuns Câştigător
| geo_2577 a răspuns:

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata …

A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna.

Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete.

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!
cateva statusuri triste plse funda.

1 răspuns:
| ana_1696 a răspuns:

Vorbesc.si cred. in basme si destin. Dar vad paharul Gol si atunci cand este PLIN

Si totul era linistit.Traiam clipe care-as fi vrut.Sa n-aiba un sfarsit!

Unele lucruri nu le poti simti de doua ori. Ori mergi inainte ori mori

Si`mi aduq amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa

De ce nu ai iubit`o cand te iubea? De ce nu ai luat`o*n bratse când te striga? Acum`e prea mare durerea ca sa te poata ierta*. Asta e EA!

Lucrurile care nu au ce cauta in viata ta, pleaca singure. Iar cele care au ce cauta in viata ta cu siguranta raman sau se vor intoarce

Invat din trecut, traiesc pentru.prezent,visez pentru.viitor

In viata nu e important sa ai cele mai mari carti, important e sa stii sa le joci bine pe cele pe care le ai!

Ai grija de cei care inseamna ceva pentru tine. De cei care au lasat ceva in viata ta intr-un fel sau altul. De cei care te-au facut sa razi atunci cand ai avut nevoie

Nici o rochie de firma nu'ti poate imbraca tristetea, si nici cel mai frumos machiaj din lume nu'ti poate desena pe chip atunci cand ai sufletul trist

Dar am văzut că timpul trece, nu stă să-mi leg eu şiretu, Nu stă să iau din nou startu' dacă n-am pornit cu dreptu

sper sa-ti placa :*