| Iasssmy_5402 a întrebat:

Heii TPU. Vreau si eu ceva filme. de dragoste. ceva gen : Twilight. love struck. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| deea4u a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamegsc dar twilight e o plagiatura dupa"tve vampire diaries" sunt mai multe episoade:X uite-te la asta e genial
te rog funda!

5 răspunsuri:
| deea4u a răspuns:

Ms pentru funda:X:*

| Iasssmy_5402 explică:

Din Twilight am vazut toate partile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa incerc partea a doua a filmului Twilight si se numeste New Moon incearcal e foarte tare :Xwinking

| AnDuTzu_2289 a răspuns:

New Moon(a 2-a parte Twilight), Eclipse(a 3-a parte Twilight) Fundaa? si am citit ca o sa fie si a 4-a nu stiu cand...

| gabytzuvl a răspuns:

If only, a walk to remember, sweet november