| TeiubescEnorm21 a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu niste nume pentru Yahoo Messenger pentru numele Ioana, dar nu dinacelea sofisticate ca de exemplu "ίσαиα".
Ceva simplu si frumos.

5 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Frumusicaioana2012, yubytha_ioana, ioana_te _pupa, scumpa_ioana, ingeras_ioana, fundita?

| TeiubescEnorm21 explică (pentru BlackAngel232001):

Eu as dori nume pentru Yahoo Messenger nu id-uri.

| FXLX a răspuns:

Ioniic smug

| AnnieMarie a răspuns:

Buna! Cel mai bine ti-ai pune numele tau simplu:"Ioana" fara alte emoticoane sau chestii sofisticate.happy

| TeiubescEnorm21 explică (pentru AnnieMarie):

Nu imi prea convine. happy Ceva mai...dar nici sofisticat tarelaughing. sper ca imi intelegi pretenitiile.