| Soranaa a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu statusuri, de orice fel nu conteaza. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| xKaяikatuяix a răspuns:

Mai ştii?Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas,tu tot cu ea în gând .

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea….Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

Ochii mei de nu mai vor să te privească . E vina ta că i`ai făcut să te urască . !

Un singur lucru bun am invatat de la tne . sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine !

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată . . Simplă. . Dar totuşi COMPLICATĂ !

Este atât de schimbată ! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată

Sa incepem cu inceputu`... De azi promit c.o sa sterg trecutu` .

Am avut multe dorinte.Care nu s’au implinit!Am facut multe greseli!Dar pe toate le’am platit.

Every day without you...is like the world without the sun!

Today it's a fucking day for you.

Poate ar fi fOst altfel daca ar fi stiut s`O iubeasca•

●Tai-o, pleaca , cara-te, dispari , zbori, sterge-o , calc-o, evapora-te, mori , da-ti foc, fa-te scrum .

Am ramas marcata,am ajuns sa cred ca .nu te voi uita niciodata ...

Sunt lucruri banale care te fac sa zambesti si sa ajungi fara sa vrei sa le iubesti!

Si mi'e greu, doare azi mai mult ca ieri!

Daca tu imi arati ca nu`ti pasa eu iti arat ca pot fara tine

Si da, m’a durut. Era de stiut ca iar am de pierdut.

...Indiferent de ce vad ochii inima nu va uita! ...

• Trece pe langa el , si nu O intereseaza !

Si te'as cauta...dar sincer. imi e teama

alza ti piano e vieni, voglio vedere il tuo soriso, pulisci ti la lacrima, prendi la mia mano, ai pianto abastanza
Ridica-te usor si vino , vreau sa.ti vad zambetul Sterge.ti lacrima , ia.ma de mana , ai plans destu

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !

Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .

"Fii falsă . Trişează des . Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers . Lumea joacă doar p interes .

Şi n.am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară

Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti

• Și dintr-o sută , e doar un suflet viu care m-ajută !

●Să nu`ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic . :*Să moară măta de nu stiu prea bine să profit ! ^^

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Momentele sunt clare si fumul de tigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare...lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutie`...de ce mai stai?

●Pe viitOr învaţă, nu dOar tu eşti impOrtant în viaţă. Câteva vOrbe sunt de căcat, niciO minciună nu te face mai bărbat

Nu`mi pare rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva
Mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara

Nici tu nu sti ce este. Ura sau iubire'?
Ca nu-l iubesti pe el, ci iubesti 0 amintire!~ :

O fetiţă cu un zâmbet fals pe buze, un suflet rănit cu o inimă îngheţată din pricina regretelor şi suferinţelor,
un înger care cu prima ocazie i`au tăiat aripile şi l`au transformat în demon.

O raza de lumina...o urma de durere...un chip de inger suav distrus de-o grea durere

Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat !

Senzatia e unica`` Doza de risc e mica`` Viciul meu implica doar placere``Si dependenta psihică

• Lumea se sfarseste . Uita`te in jur . Nu mai exista dragOste. Ci dOar bestii in calduri ;x •

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mine` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t r0g nu` mai plecaa`

0 sa`mi intelegi problemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i obtine` oricum !

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine unitsi p amand0i sh suntem doar n0i

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simti l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta care inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!

Sperr ca sunt de foloss happy !

8 răspunsuri:
| Bella12 a răspuns:

Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
"Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele!iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele!"

Ea e rebela,dar e femeie fidela.Se aude?poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lashi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta ` ! ` ` . Nu `e proasta` deloc`!` .Nu `se vinde` ieftin ` . fiindca` ea vrea TOT` !`
Am crescut!`Am lasatin urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La ToAte"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la mine Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece,tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creshte p zi ce trrece te inebuneshte Vrei sa fie a tha?Imi pare rau nu se va putea Ia'tzi adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentsi 1000

Tsine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel si timpul care nu mai trece Am doar simple regrete:-s Iar ce`a f0st intre n0i . doar FaLse semtimenTe"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada,stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
Ai Sa CauTsi PerSoaNa MeaH, In FieCaRe `EA` Din Viata Ta.BuNa Sau ReA, Eu Am FosT DoaR A Ta Ea In OriCe MoMenT PoaTe Fi si-a Altuia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daCa` e ea` daCa` sunt eu` . IntOdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot,poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul LoR Fenomenal DaR Intotdeauna FeTeLe Au RoLuL Principal
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele , nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juCa sti bN ca pot triSha
Zambeste DANA te iubeste
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut` FrumOS LuCRAt FuND Finut[] Usor BoMBaT~[:X]~"
• Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mine` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t r0g nu` mai plecaa`

0 sa`mi intelegi problemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i obtine` oricum !

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine unitsi p amand0i sh suntem doar n0i

De atata barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simti l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta care inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[ ]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.

Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta . Poate vreau sa fiu a ta , poate a altuia

● Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.

# şi vei privi în ochii mei . eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei

Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă

Nu`ţi dOrii niciiOdată perfecţiiiunea ,exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc !

E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă

Pisii.nu fii speriată .dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că , acolo , undeva , el încă ma iubeşte

Spune repede ce vrei , acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai

Cine sunt eu să ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă , iubită şi amică . Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să ştie că eu pentru tine sunt unică

Mi-e dor de toate , şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!

Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .

Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`.oftică te că nu o doare de tine .

#. Era ciudat ;-s . Dar începeam să mă obişnuiesc . oricum , de răzgândit nu mă răzgândesc [-x

Poţi să suferi,să disperi sau să trăieşti .Totul are preţ,depinde cât plateşti.

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . şi ar fi putut fi . doar a ta !

Crezi că sunt o oarecare ? Văd că inima te doare !

Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat ... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii

Totul.Că e vorba de tine,nu de alţii !

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

E special ce se întamplă cu noii Avem şi soare Avem şi ploi`!

Să te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.

Doi paşi,aruncă`te de la înălţime,aruncă`te in amintiri când simţi că nu ţi`e bine. : ]

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde !

^Orice film, prietena, sau carte, sa-ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa`mi aduc aminte .

Combinati pizde in Mercedes Benz, nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-)

O doare ca stie ca nu esti langa ea .
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta .

A fost doar o simpla` intamplare nimic special insa daca privim din alt punct de vedere . am avut de pierdut amandoi la final

Inevitabil . totul a devenit frumos .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasul` si nimeni nu-l va da inapoi.

Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor . şi dor . unele momente încep să cred că niciodată nu mor .

Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.

Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui

Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place

S†iu cå vяei` ,dαя nu pяeα pσ†i. `.Cuм vяei †u,` αsα vσя †σ†i`:╳.

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

#. Dar vezi prea bine că e fericită şi nepăsătoare`

#. În ziua de azi se cam vând toate şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate

*. Nu e totul perfect , dar o să fie .

●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată ! Pentru că te atrage ca nici o alta fată

Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos

• Ştie` când` să râdă`,Când să fie` supăRată`,Când in `ochii tai `să fie `singura faTă `ImpOrtantă •

Atunci când ai s`o strigi să`ţi aduci aminte : Tu ai facut`o să nu vrea să`ţi mai răspundă !

Şi câteodată mi-e teamă că aş uită motivul pentru care îmi mai pasă. !

Te atrage...dar te si enerveaza felul ei de a fi.Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei...dar stii prea bine ca nu`i asa.Mereu vei avea o slabiciune pentru ea!

Mai ştii? Iţi plăcea să o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a rămas,iar tu tot cu ea în gând.

Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară

Tu ai invăţat`o că nimic nu` se uită . că nu totu` se iartă . Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dathăă` !

Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !

Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!;x

Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva.;x

A inceput ca o gluma,la un suc,prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi ;x

Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat!"

Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

Si timpul trece parca mai incet,ca atunci cand parea totul perfect

De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu` de putin !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Hai` du-te şi nu privi în urmă .

Ce aştepţi ` invitaţie specială ?! seara asta o să fie fenomenală hai ia un pahar ` stai , nu lua suc ` eşti la grădiniţă sau in club ?! :o`

Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă,n-o face!"

•Dar Eu` zambesc . Caci drogul nu-l mai i`au ! Te am in fata mea . Si totusi`.nu te vreau` !

Spune`i orice că n`o interesează nu bagă în seamă bârfa spusă de vre`o proastă apropourile pe care una lume le bate .rămân doar vorbe

Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere .

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Curcubeu, cameleon sau cum vrei tu sa ii zici,in ton cu orice sezon portocaliu, violet verde-aprins perlat, m-astresat in **** mea atata gri metaliz

Un alt apus de soare, frăţioare! ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare !

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama! dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna ;x

Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat. ;x

Am rănit multe persoane , poate asta mi-e firea. Doar nu credeai că în viaţă te înşeală doar privirea . Însă doar un lucru îl ştiu foarte bine : că ''îmi pare rău'' n-ai să auzi de la mine

E ca o jungla acum In mintea mea e numai ceata si fum.

Drăguţa mea , mă amuzi foarte mult cică nu ştiu de unde am început ba ştiu foarte bine , tu nu ştii că mă piş pe tine

Sa`ti spun ce m`a facut sa ma gandesc la el.Era asa . saten,da si eu la fel ! Subtilitatea este cheia stii tu ,nu? Asta plus un zambet...numele si numarul !

[ movie `Păcătoasa` ] Te-am mirosit din prima si nu e de mirare,ca esti mai zdreantza decat presul ma-tii de la intrare!

Şi spui : "Gata! De dragul ei mă potolesc, că e prea mică şi o iubesc !

Că am plecat, că nu o să plec,unde am ajuns nu o să regret. Lacrimi nu o să curgă pe obrazul meu .Mai dăi in morţii mă.si pe cei care mi.au vrut rău

Dacă vrei voi fi a ta până în pragu disperării.Jur că o să fiu aici până la capătul răbdăRii.Şi să închei , mai zic ceva să vedeţi aici cultură . Crede`mă că şi băieţii pun guriţa sub centură

Şi-n 2 săptămâni m-ai cunoscut cât alţii intr-o lună, Am şi o parte întunecată , dar ţie ţi se pare bună

Când ieşi fără el, nu te controlează, nu te sună, Tu ştii că te iubeşte, dar nu vrea să ţi.o spună .Ii place să facă anchetă ca un procuror , spune zi de zi "dăcă mă înşeli te omor"

Calcă`ţi pe orgoliu şi răspunde`mi la întrebare: • Dacă te`aş călca şi eu pe inima . ce zici,doare ?

Raman in urma ta Lacrimi ce ard si sting, Raman si eu un suflet Gol de tine plin.

Stai, e prea devreme-acum , încă mai poţi să visezi , lumea nu e ce crezi, nu te grabi să o vezi

Am făcut lucruri pe care acum le regret. Dar dacă nu învăţ din greşeli o să le repet .

Acestea sunt vise colorate intr'o lume plina de nuante gri

Tu poti sa mori prost, eu incerc sa invat din mers. Poate viata nu are rost, dar ce frumos sa ii dai un sens.

Oamenii vin, raman pleaca si nu-I poti judeca Dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Nu mai e la fel, stii, nici nu mai poate fii Se pare ca visul de-o viata scade incet pe muchii

Stii ca e pretul pus peste tot,pentru ce mai traim? Stii cum e într-o lume ce vrea sa uitam ce simtim.

Că dacă tu ignori tot ce te-nconjoară , Asta nu înseamnă că o sa dispară!

• - Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

- Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…

- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…

- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.

- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

- Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

- Cumva in adancul sufletului simt o raceala, iubirea ta s-a stins si o data cu ea flacara ce ma tinea viu.

- Da, esti unica, dar nu mai esti unica pentru mine…

- Daca as sti ca maine voi muri, ultimele mele cuvinte ar fi „Te iubesc"!

- Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

- Dorul este focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

- Dragostea este ca un fulg de nea… coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste…

- Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!

- Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.

- Inima ta nu mai este deschisa pentru mine… asa ca trebuie sa plec… te-am iubit atat de mult…

- Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum…am suferit prea mult ca sa te iert si acum.

- Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.

- Lacrimile m-au cuprins / Sufletul imi este prins / Inima imi e lipita / Si iubirea sfarsita.

- M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…

- Mai pot spera acum ca norul de deasupra mea se va risipi… daca dragostea noastra a apus…?

- Ma simt ca prins in lanturi de iubirea ta si simt ca nu ma pot elibera.

- Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cel care merita, nu te va face sa plangi niciodata!

- Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare.

- Nu-mi spune nimic, este mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi…

- OFFLINE pentru fericire…ONLINE pentru lacrimi…

- Pentru a da gres trebuie exercitiu… si eu ma simt foarte bine antrenat.

- Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragostea. De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

- Sper sa ca stii ca inca se mai vad ranile pe care mi le-ai lasat odata cu plecarea ta.

- Trec peste tot si toate cu un zambet, dar peste despartirea noastra nu pot sa trec decat plangand.

- Trenul a plecat si se scurge pe sine… adio iubire, dar ramai cu mine!

- Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!

- Un zambet inseamna fericire, dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit, dar nu poti zambi cand inima iti plange. - Aerul din jurul meu e greu ca intr-o cusca si ma simt ca prins intr-un camuflaj al tristetii.
- Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar azi mi-am dat seama ca degeaba sper… va fi la fel ca ieri sau poate mai rau…
- Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…
- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… dar le-am pierdut… soapta lui a trecut pe langa mine furata de un fulger…
- Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!
- Am mai pierdut inca o clipa, speranta… am pierdut ce credeam ca este mai bine pentru mine… sunt condamnat la indurare…
- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… si nu arat nimanui tristetea din sufletul meu!
- Apreciem lumina pentru ca am fost in intuneric prea mult timp, dar de ce daca ai intrerupatorul in mana nu-l folosesti si tii lumina stinsa in continuare?
- Aripile ce mi le-ai dat mi s-au frant, iar acum sunt condamnat sa traiesc iar pe acest pamant…
- Astazi a plouat in sufletul meu
- Astazi am realizat ca daca inchid ochii ti simt aproape chiar daca esti departe…
- Astazi am trimis din nou un inger sa-ti bata la fereastra sa-ti spuna ca cineva iti simte enorm de tare lipsa…dar nu i-ai deschis
- Astazi ar fi fost soare daca mi-ai fi zambit…
- Astazi as vrea sa cred ca ce a fost nu s-a terminat atat de repede…
- Astazi as vrea sa-ti spun ca mi-e dor de tine mai mult ca NICIODATA…
- Astazi daca as putea sa-mi pun o dorinta ar fi sa nu mai plec NICIODATA de langa tine…
- Astazi desi viata merge mai departe, nu pot sa nu ma gandesc la trecut…
- Astazi lumea ar prinde culoare daca pentru o clipa as putea da timpul inapoi…
- Astazi te-as strange in brate asa cum n-am mai facut-o NICIODATA, daca m-ai lasa…
- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor ce vor urma…
- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…
- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.
- Cea mai calda amagire are cel mai rece sfarsit!
- Cum este mai bine? Cu minciuna care ne zambeste fals sau cu adevarul care lacrimeaza sincer?
- Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?
- Cumva in adancul sufletului simt o raceala, iubirea ta s-a stins si o data cu ea flacara ce ma tinea viu.
- Da, esti unica, dar nu mai esti unica pentru mine…
- Daca as sti ca maine voi muri, ultimele mele cuvinte ar fi „Te iubesc"!
- Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!
- Doare atunci cand spui adio unui sperante la care ai visat, dar si mai trist este atunci cand stii ca lupti pentru ceva ce poate nu vei avea niciodata…
- Dorul este focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.
- Dragostea este ca un fulg de nea… coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste…
- Este foarte greu sa te schimbi, dar si mai greu cand incepi sa-ti dai seama ca sunt sanse mult mai putine ii a schimba ceva in bine pentru viata ta!
- Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!
- Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.
- Inima ta nu mai este deschisa pentru mine… asa ca trebuie sa plec… te-am iubit atat de mult…
- Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum…am suferit prea mult ca sa te iert si acum.
- Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.
- Lacrimile m-au cuprins / Sufletul imi este prins / Inima imi e lipita / Si iubirea sfarsita.
- Ma simt ca prins in lanturi de iubirea ta si simt ca nu ma pot elibera.
- Mai pot spera acum ca norul de deasupra mea se va risipi… daca speranta noastra a apus…?
- M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…
- Mi-ai vazut zambetul pe undeva? L-am pierdut aseara odata cu speranta de a te avea.
- Nu merita sa plangi pentru nimeni, caci cel care merita cu siguranta nu te va face sa plangi niciodata!
- Nu plange pentru cineva care nu ar plange dupa tine si nu te bucura pentru cineva care nu s-ar bucura pentru tine!
- Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare.
- Nu-mi spune nimic, este mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi…
- OFFLINE pentru fericire…ONLINE pentru lacrimi…
- Promisiunile sunt fulgii de nea… coboara usor si te fac sa tremuri de placere, iar apoi se pierd si se topesc…
- Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragostea. De ce sa plang atunci cand pot sa rad?
- Sper sa ca stii ca inca se mai vad ranile pe care mi le-ai lasat odata cu plecarea ta.
- Speranta e zgomot, e suferinta, speranta este acea melodie trista pe care o cant si o astept mereu.
- Speranta intr-o viata mai buna incepe cu un zambet, continua cu un mult asteptat succes si se apoi termina cu un cutit infipt pe la spate…
- Trec peste tot cu un zambet, nu e nevoie sa plang, un fleac e mai important decat situatia aceasta.
- Trec peste tot si toate cu un zambet, dar peste despartirea noastra nu pot sa trec decat plangand.
- Trenul a plecat si se scurge pe sine… adio iubire, dar ramai cu mine!
- Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!
- Un zambet inseamna fericire, dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit, dar nu poti zambi cand inima iti plange.
- Vrei sa stii daca sunt bine? … Da, sunt bine, dar sa stii ca ma prefac si mai bine…
- Astazi mi-am dat seama ca atunci cand ti-am spus "TE IUBESC!" nu a fost o gluma…
- Sunt ca un inger fara aripi… fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate…
- Prietenii falsi sa imi dea un Buzz… astazi fac prezenta.
- Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine…
- Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru… ma-i lasat sa plec…
- Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!

happylove struck

| xKaяikatuяix a răspuns:

E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el. –

♥ Nu ştiu să fiu numai pentru tine . Greşesc mereu . nu mă pot abţine !

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine Poate intr-o zi iti vei aminti Ca am avut grija de tine Macar o zi

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc Te voi pastra in inima mea pentru totdeauna`;x

•Unde nu o sa fii tu,cea mai mare distractie o sa fie !

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată ,Simplă,Dar totuşi complicata !

Mai ştii?Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas,tu tot cu ea în gând .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

-"Ma joc mereu cu tine, Zâmbesc când vad că ţine, Mereu te întorci la mine.Te urăsc, te iubesc, Ba te vreau, ba-mi doresc Să nu mai ştiu de tine.

Prinţeso, nu plânge că viaţa nu te aşteaptă.

Mi-ai dat motive sa traiesc,cum sa nu te iubesc ?!

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el,zambesc fara sa vreau !

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente. happy

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala.

Nu-ti mai manjii fata' cu lacrimi de iubireee Nu-mi cere sa te iert :* . Stii ca nu-mi sta in fire

Nu te potshi schimba da ea mereu te va ierthaa sthii ca ori ce ai face t0ot la ea te vei intoarce love struck

nu te potshi schimba da ea mereu te va ierthaa sthii ca ori ce ai face t0ot la ea te vei intoarce love struck

Nu stiu' cum suna dar fericirea mea consta in a fii impreuna ;>

Sunt mai multee ca ea love struck Dar nu tOate straluCesc !

Pentru ca te iubesc :* Merit mai mult straight face Nu crezi ?!

Toate il vreti macar o noapte. Dar nu are timp de vagaboante .Va vrajeste, va zapaceste, va da sperante, va amageste, Dar cand vine vorba de iubire, va spune ca ma are pe MINE!

Promit că într`o zi o să te uit winking

1000 ca ea nici una ca mine love struck

Nu te mai da mare ca te cunosc de cand erai la reducere pe rafturile prafuite winking

♥ Te iubesc rau ;x, Deci nu e bine! straight face #

---> ♥ O sa ne-amintim cum a fost day dreaming O sa zambim :] , O sa ne privim la fel ;; ) Doar prieteni o sa fim`! ;x

`~ Nu vreau sa te vad cu alta` :[.Dar o sa sar si peste asta big grin Oricat de mare`i saltu` winking ~`

intr-o lume alb si negru ...am tupeuu sa visez in culorii . :]] smug

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă !

Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut

Un singur lucru bun am invatat de la tne batting eyelashes . sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine !

Nimănui nu-i pasă dacă eşti trist, aşa că ai putea la fel de bine să fii fericit

Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argumente!

Am invatat ca dupa altu tot un altu vine.Aceleasi replici.Acelasi "Te iubesc"…Acelasi rand "Mi`e dor de tine Te doresc"…!

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

Imi pare rau pentru toate greselile pe care le-am facut :* mi-am dat seama ca pe tine te iubesc enorm de mult ! ♥

Credeam,crede-ma,in orice zambet.Fugeam de tot sperand sa fug de orice urlet.

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mine` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ma sti bine``! Cu dedicatzieelaughing

Tu spui "lasă,va trece tot",dar se întâmplă iarăşi . Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

• îi mai dau o şhansă • să imi dovedească • că şhi un vagabond ştie să iubească •.

• ştii că pot să iubesc pe oricine ;; ) • ştii că pot fi fericită : x • şi fără tine ! • ;*

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

Ma exprin sa intelegi mesajul`;x Eoo nu`s mata` sa-mi cenzurez in fata ta` limbajul`winking

Cand vine vorba de iubire , spune`le ca ma ai pe mine >:"

Nu vreau să fii visul meu ci realitatea viselor mele

Primul " Sa mor daca mai beau" . Pana se`ntampla a doua oara . Prima iubire de`o vara . Prima adsenta la scoala . Prima oara cand te`ai intors a doua zi de pe `afara .

~Masini si vila cu piscina in curte , te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne , pustan de bani gata , si du`te sa prostesti pe alta

~Clubul vagaboandelor cu zero venit , saluta cu respect vagabonzii care inghit.

• Sunt inca O cOpila . nu inceRca sa ma schimbi . mai tarziu iti va fi dOR !

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa-mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna !

Mereuu itSii spun>;dd< Ca t0tu´va fi binee, Mereu Imi spUi´ca 0rice;;] Ar fii Ramaii Langa Minee;o3´

Prea repedee;;= ´toate ;;* S`au pierdut in Vant ´0ricee ar fi;;] tot t´am in Gand;o3

Invata sa faci diferenta dintre alte fete si fata ta, Ca toate iti vor spune "te iubesc" dar nimeni nu te va iubi ca ea

O doare cand te vede cu altcineva. Ii frangi inima Fraiere nu te mai juca !

De la un timp esti cam ciudat. Ma intreb oare vreodata ti-a pasat!?

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu. .Am plecat si n-o sa mai vin! Tu plangi. Dar gandeste`te Ca a fost invers In trecut "

"AhA.AhA UiTe`Te La PoZa MeA.Si AdUtI AmInTe Ca M`aI LaSaT PtR ZdReAnTa Ta. "

Satula de tine…satula de noi…Stai!Nu pleca!Intoarce`te!…Ia in *** si trecutu si plecati amandoi…!

Cand iti vei da seama ce mult valorez……. si vei vrea sa te intorci la mine…… aduti aminte ca mai parasit pentru alta…. si daca veii vrea sa mai fiu a a ta…. o sa fie prea tarziu……. eu te voi uita si voi fii a altuia….

AcUm DuTe!Fa Ce VrEi !DaR Sa Nu MaI Ai TuPeU Sa PrIvEsTi In OcHiI MeI

Daca as putea i`as da parte din mine, Vreau sa o vad zambind urland de fericire
- Vreau o viata noua! Si de restul’ caramele!
- El si ea, sex in draci. La un moment dat el ingheata intr-o pozitie de statuie. Dupa vreo 10 secunde, tipa intreaba: – Ce faci? – O figura noua. Am invatat-o de pe site-urile porno. Se cheama "buffering".
- Alcool?ce-i ala?nu este in vodkabulariu meu,stai sa-l caut in whiskypedia…
- tu ca mine mai gasesti,eu ca tine nu mai caut…
- Barbatii au doar doua necesitati: sexul si mancarea. Daca vezi ca partenerul tau nu are o erectie, da-i un sandvis.
- Zambeste! E al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele.
- Cand barbatul se simte rau, isi cauta sotia. Cand barbatul se simte bine – il cauta sotia!
- De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa?De ce atunci cand o gasesti o inseli cu prima zdreanta proasta?
- Da-i unui barbat mana libera si te vei trezi cu ea prin toate locurile!
- Care e cea mai grea limba pentru barbati? PRIMA, ca dupa se invata.
1) Fericirea înseamna sa ai o familie mare, iubitoare, grijulie, închegata, care sa locuiasca într-un alt oras.
2) Barbatii mint mai mult . . . femeile mint mai bine.
3) Barbatul se naste intre picioarele femeii si tot restul vietii lui lupta sa ajunga din nou acolo, pentru ca
nicaieri nu-i mai frumos ca acasa
4)O sa iubesc ce-mi place . O sa uit ceea ce ma doare . Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna
cu cine merita! . Si rea cu cine trebuie!
5)Un om educat niciodata nu va spune: "S-o f. pe mama ta!". El va spune: "Pot sa-ti fiu tata!"
6)Barbatii sunt precum pantofii!cei care iti plac,te costa…foarte putini merita pastrati mai mult de un
sezon…daca nu ii iei potriviti,s-ar putea sa te bata…cei comozi nu te atrag,iar cei care te atrag nu vor sa
intre…unul singur nu e de ajuns decat pentru cenusarese…unii merita lasati la usa…lumea te judeca in
functie de ei…alte femei te invidiaza pentru ai tai,iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor…cei sireti
trebuie legati…si ca o regula de aur: toti trebuie calcati in picioare!
7)Daca vrei ca sotia sa te asculte cind vorbesti, vorbeste cu alta femeie. O sa fie numai ochi si urechi.
8)Dragostea este triumful imaginatiei asupra inteligentei!
9)Dupa ce el i-a aratat contul sau din banca, ea a inteles ca-l iubeste la nebunie!
10)un om are dreptul sa se uite in jos la altul doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice!
11)?- Care este cea mai neplacuta ora pentru o femeie?
- Unu fara ceva….
12)Barbatii care nu le înteleg pe femei sînt de doua tipuri: casatoriti si necasatoriti.
13)Barbatul e singurul mascul care-si bate femela. Asta înseamna fie ca el e cel mai brutal dintre toti
masculii, fie ca femeia e cea mai afurisita femela.
14)Femeilor le plac barbatii plinuti… în zona portofelului…!
15)Spun unii ca e mai bine sa faci dragoste decît razboi, dar daca aveti chef de amîndoua, casatoriti-va!
16)Stiati ca ca 90% din cei care citesc aceasta fraza nu isi dau seama de dublarea cuvantului "ca" de la inceputul
propozitiei?
17)Scopul sotiei este de a cheltui atatia bani, incat sa nu ramana nimic pentru amanta.
18)?- Care-i diferenta dintre o cenusareasa si o printesa? – Cam 6 beri…
19)Pesimistul vede intr-un tnel intunericul,optimistul vede lumina de la capatul lui,realistul vede
luminile trenului care vine…Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine.
20)Dintii catre limba : – Daca te presam putin te putem taia ! Limba : – O singura injuratura daca rostesc
unei persoane zburati toti.
21)- Din punct de vedere stiintific, dragostea este o reactie chimica. Adevarat? – Da, iar la interactiunea
cu alcoolul se accentueaza!
22)Cand cainele va invata sa vorbeasca, omul isi va pierde si ultimul prieten!
Statusuri Cool, Statusuri diverse, statusuri misto, statusuri noiNo Comments
Statusuri diverse, statusuri
Posted by statusuriJuly 19, 2011
***no word is enough to describe a men
***Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
***ntr-o lume nebuna nu trebuie sa fi sanatos
***love is my name,and sex is my game…let the name and play the game!
***imi place atat de mult carnitza de ­pasarica incat pentru piept sunt in stare sa dau ­pulpele…. la o parte!
***invat sa pierd ….dar nu-mi place situatia in care sunt
***nu cred in vb dar las faptele sa vorbeasca
***SUNT USOR DE AGATAT SI CAD REPEDE LA PAT…
***Iubirea este arhitectul universului. ( Hesiod )
***daca susul e jos si josul e sus ,daca stau sus inseamna ca stau jos?
***Am obosit luptând cu robotii
Caut linistea ce ne-o iau idiotii
Oprind fiecare gând morbid
Sorbind zorii cu meniu melodic
Zic pas la fitele de oras
Un ecou din ego sa le iau pe faras
***parca suntem in 2011…parca mai demult ziceai ceva de tovarasia mea si a ta…ia sa vedem de unde veniti…ca va schimbati prea repede…!
***sunt multe de spus,dar cui sa-i spun ?
***Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste ochii plang. Si cand ochii plang mana le sterge lacrimile.
***uneori viata nu doar ca bate filmul ci ii traseaza un scenariu rupt din cele mai triste drame
***Nu jigni femeia care te refuza pentru.ca TU nu ai fost convingator…
***femeia sta cu tine pana pleaca cu altu.
***traim intr o lume unde nebunia este normala
***Uneori am nevoie de dragoste, uneori am nevoie de singuratate, uneori de zi , alteori de noapte, uneori de frig , uneori de caldura dar intotdeauna am nevoie de tine!
***Te caut si nu te gasesc da-mi un buz ca am obosit.
***"Sid, you’re gonna have a family too someday. You’re gonna meet a nice girl, with… with low standards, no real options, or sense of smell… "
***Love is the direct opposite of hate. By definition it’s something you can’t feel for more than a few minutes at a time, so what’s all this bullshit about loving somebody for the rest of your life?
***Inteligenta mea este trecatoare. Dureaza doar o viata.
***Atunci cand ai ramas fara puteri.schiteaza un zambet scurt. asa de gura lumii
…Si uita de tot!
***Pentru ca dragostea sa fie eterna, si indiferenta ar trebui sa fie reciproca.
Statusuri diverse1 Comment
Statusuri, statusuri cool, statusuri noi
Posted by statusuriJuly 16, 2011
***Fericirea nu poate fi cumparata cu bani si dragostea nu poate fi dobandita cu forta.
***Încrederea se cucereste greu si se pierde repede.
***She needs a hand to hold, someone who will never let her go again
***And in that moment, I swear we were infinite
***Cine isi da cuvantul cu usurinta, cu aceeasi usurinta nu-l tine
***Nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete.
***Toate adevarurile sunt usor de inteles o data ce sunt descoperite; ideea e sa le descoperi.
***Numai un prost poate sa critice, sa condamne si sa se planga – si majoriatea prostilor o fac
***Cel care zambeste atunci cand lucrurile iau o intorsatura proasta s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
***Cea mai mare placere în viata e sa faci lucrurile despre care oamenii spun ca nu ai voie sa le faci.
***Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el
***Hotii iti cer banii sau viata; femeile le vor pe amandoua.
***Recunosc poate ca ai jucat mai bine….dar nu uita ca e 1-0 pentru mine
***Iti place sa faci ancheta ca un procuror .sa spui zi de zi : " stii, daca ma inseli, te omor "
***Omul care are rabdare sa nu se razbune imediat, ori te iarta, ori se razbuna cumplit.
***Nu stiu cum n-ai vazut , are ceva-n privire.
***Când deliciile vietii prind riduri, devin amintiri.
***Uneori puterea unei femei sta in eleganta, gingasia si dulceata de care da dovada.
***Visele de`atunci nu`ti ajuta la nimic
Vrei macar pentru o clipa sa te`ntorci in timp .
***La inceput , visele par imposibile, apoi putin probabile si in cele din urma inevitabile .
***Daca vrei sa fii fericit o clipa…razbuna-te …daca vrei sa fii fericit o viata…iarta.
***Ai facut ce-ai vrut din mine
Tu stiai ca te iubesc
Nu m-ai fi crezut in stare
Ca pot sa te parasesc
Am lasat totul in urma
Pe inima mi-am calcat
Toate visele cu tine
Intr-o clipa le-am uitat
***"Privesc viata precum un pasager important de pe Titanic: s-ar putea sa nu ajung la destinatie, dar macar merg la clasa intai." (Arthur Bucward)
***"Suntem niste zei prosti, niste zei nemuritori care ne-am uitat destinul."
(Constantin Noica)
***"Cand copiii nu fac zgomot, fac prostii mai mari."
(Henry Fielding)
***"Orice despartire este o batalie pierduta pe frontul nevazut al destinului."
(Ionut Caragea)
***"Rabdarea este arta de a spera."
(Luc de Clapiers (Vauvenargues))
***"Prietenii sunt modul lui Dumnezeu de a-si cere scuze pentru familia pe care ne-a dat-o."
(Tennessee Williams)
***"Noi suntem doar ingeri cu o singura aripa, nu putem zbura decat imbratisati."
(Luciano de Crescenzo)
***"Sufletul tanjeste sa creada, dar intelectul refuza sa-i dea voie."
(Dan Brown)
***"Cand ploua in suflet, nu-i niciodata senin afara, iar cand e senin in suflet, nu ploua afara niciodata."
(Mihail Codreanu)
***"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant." (Mario Puzo)
***"Linistea este intentia de a stapani efectele agitatiei excesive. Linistea este sera in care se cultiva intelepciunea."
(Huai-Chin Nan)
***"Un prieten adevarat iti stie slabiciunile, dar iti arata calitatile, iti simte temerile, dar iti intareste credinta, iti cunoaste ingrijorarile, dar iti elibereaza spiritul, iti recunoaste defectele, dar iti subliniaza posibilitatile."
(William Arthur Ward)
***"Nu exista un drum spre fericire. Fericirea e drumul! "
(Mircea Albulescu)
***"Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte. "
(Kirkegaard)
***"Cu penele altuia te poti impodobi, dar nu poti zbura. Acest lucru nu-l prea stiu oamenii, dar il stiu pasarile."
(Lucian Blaga)
***"Cine merge incet, merge sanatos; cine merge sanatos, ajunge departe."
(Proverb italian)
***"Oamenii se impart in doua categorii: cei care cauta sensul vietii fara sa-l gaseasca si cei care l-au gasit fara sa-l caute. "
(Cioran)
***"Traieste-ti viata ca si cum fiecare fapta a ta ar deveni lege universala."
(Immanuel Kant)
***"Eternitatea nu poate fi smulsa zeilor decat clipa de clipa."
(Octavian Paler)
***"Pentru a depasi gandirea critica trebuie sa adoptam o stare de gratitudine."
(Neale Donald Walsh)
***"Toate patimile, afara de acelea ale inimii, se risipesc in visare."
(Victor Hugo)
***"Daca lumina este prima dragoste a vietii, dragostea nu este ea lumina inimii?"
(Honore de Balzac)
***"Un organism sanatos este camera de oaspeti a sufletului, un organism bolnav o inchisoare."
(Francis Bacon)
***"O binefacere care ti se reproseaza a fost considerata totdeauna o jignire."
(Jean Racine)
***"Rostul vietii nu este sa ajungeti undeva, ci sa va dati seama ca deja sunteti acolo si ca ati fost din totdeauna. Sunteti din totdeauna si pentru totdeauna – in momentul creatiei pure."
(Neale Donald Walsh)
***Sexul este un joc in pereche. Cine termina primul, acela si câstiga.
***Chiar daca nu suntem unul langa altul. vom fi tot timpul impreuna. Te port cu mine in gand oriunde as fi si orice voi face.
***Sa nu ma uiti niciodata, fiindca undeva in lumea asta, mai aproape sau mai departe, e cineva care te iubeste!
***E greu sa le faci singur pe toate in bucatarie !
***Dragostea nu are nevoie de cuvinte. Se poate spune Te Iubesc cu o singura privire !
***Culege-ma, din picaturi de stele Atinge-ma,…
***Live your life, you only have one.
***Primu l pas il fac eu,urmatorul pas e al tau.
***What we do in life , echoes in eternity
***Eu nu ma tem de ce se tem toti oamenii
***Fa-ti timp sa oferi un zambet chiar si unui corb,
Fa-ti timp sa auzi ce aude un surd si sa vezi ce vede un orb
Fa-ti timp sa iubesti chiar daca nu esti iubit
Si chiar si singur pe pamant sa fii cel mai fericit
Fa-ti timp sa vezi splendoarea fiecarui an
***Pentru a domoli un elefant ai nevoie de un par pentru a opri un cal ai nevoie de un bici iar pentru a stavili o femeie ai nevoie de o inima.
***gata numai plang dupa tine.du-te unde vrei.ai plecat.foarte bine…eu caut o tipa cu care sa vad lumea in roz.adica sa fie aceea persoana una de viata.doar o viata avem…
***and we…build up castles/in the sky and in the sand/design our own world/ain’t nobody understand/i found myself alive/in the palm of your hand/as long as we are flyin’/All this world ain’t go no end
***nimic nu este intamplator.totul este cauza si efect.pentru ca totul are un inceput si un sfarsit
***am invatat sa visez…dar am ochii deschisi

Sperr ca sunt destulee laughing !

| Soranaa explică:

Mersi la toti de raspunsuri. Toate sunt frumoase si daca as putea vas da funda la toti :-(

| copiludepresiv97 a răspuns:

Sau daca nu iti place uite aici : http://www.status-uri.tk/ si are si avatare daca vrei:D... funda?:o3

| AnnaS123asd a răspuns:

Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam
Ce nota dai intrebarii?
Adauga la favorite

5 răspunsuri: | RSS raspunsuri
Alecsa01 a răspuns:
raspuns ales

SHI imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine.cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Ce` dracu` vrei` ? Ce` nu` t`e claRr` ? Ai` crEzutt `că `stĂ` 0 `viatSsĂ` da` n`a tRecuTt` un` aNn `. ;-j

→ Nu ma schimb pT`. nimeni, e`h muLt prea greu. Nu renunts la nimic. IubeSc ce e aL meu [!] ←

0k`.tai`0, pleaca`, cara`te, dispari`, zb0ri`, sterge`0, calc`0, evap0ra`te, m0ri` , da`tsi f0c` fa`te scrum`, arzi `in` cul0ri`, ca-mi dai` fi0ri` ;x

Desi trebuia s`aleg.eu cred c`am ales corect.mi-am bagat pe**a`n vorbe . si totu` era perfect .Gresit sau negresit . Nu ma intorc . Promitt !

Chiar` daca` fac `muLte` pr0stii` . si` spun` muLte ` p0rcarii `sa `stii `. tot `ce` e` mai` bun` in` sufLetuL` meu` . Se` leaga` de` tine` ;x

Pe dracU` măă !` Acum s`a schimbatH` , şii ştiu` ca atSi vine sa spui : >> Tu` nu ai f0st asHea ncici0dath` < <

Fenteaza` obstacolele`, si-arde`o incet`.Ca graba strica orice efect`.

P0i` vezi` bhăă` ca` esti` pr0st `? Atat` de` pr0st` cum` n`ai mai` f0st` ;-j

● cαη∂ `νєι` ƒι` яαηιт` ιтι` να` ∂α` αяιρι` ѕα` zвθяι` ;] ... ƒαяα` ѕα` cєαяα` ηιмιc` ѕcнιмв` θ` να` ƒαcє` ∂є` ηєηυмαяαтє` θяι`! ;x ● .

• Îtι` α∂υcι` αмιηтє` ∂є` αcєℓ` мθмєηт` . θ` ρθνєѕтє` ѕιмρℓα`, ƒαяα` нαρρу-єη∂` ;-j •

• Sυηтєţι` тσţι` σ ` αρă ` şι`υη ρăмâηт` тяαşι` ℓα` ιη∂ιgσ ` ! ;-j •

Da` , stiu` cum` se` spune`. eram` doar` 2` c0pii`. si` destinu`l schimba` lacrimi`. zi` de` zi`! ;-j

Destine` schimbate` ciudat` intersectate`!;x

Imi` dai` visele`. imi` dai` dragostea`. imi `iei` mintile`. doar` Tu` te` j0ci` cu` inima`! >;pe

♥ Visam` cu` ochii` deschisi`, trăiam` fără` griji`, prinsi` de` vraja` c0pilariei`, nu` puteam` fi` tristi`.;x

Au` f0st` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic` ! Cazusem` si` simtseam` ca` nu` mai` pot` sa` ma` ridic`, da` pot` sa` trec` peste` toate` ! ;]

Uita` tot` ce`ai pierdut`, tot` ce`ai vrut`, tot` ce` n`ai avut` . uita` timpul` ce`a trecut`. 0rice` sfarsit`, e` un` nou inceput` ! ;x

Vreau` să` trec` lejer` peste` tot` şi` toate` şi` când` nu` mai` pot` . să` ridic` din` umeri` şi` să` zic`: Mai` mult` nu` se` p0ate` ! :]

Este` O prOblema` ca un` asasin fin` , Nu`i O dilema` suntem` Plini de` venin Stim` , fiecaRe se` paRe ca ` are`n dOtare , masti` OcaziOnale Gata` de puRtaRe , Oare` ?

Daca` ar` fi` t0tul` exact` asa` cum` iti` d0resti`,nu` ai` mai` avea` pentru` ce` sa` lupti`,sa` speri` si` sa` iubesti` ;x

Anything` that's w0rth` having`. is` sure` en0ugh` w0rth` fighting` f0r`. quit` is` 0ut` 0f` the` questi0n`. we` make` a` st0p`, g0tta` fight` s0me` m0re`. we` g0tta` fight` fight` fight` fight` fight` f0r` this` l0ve`. it`s w0rth` having`, it`s w0rth` fighting` f0r`. ;x

Stiu` ca` iti` vine` greu` da` uita` ce` a` f0st`;] .`ai sa` fim` sinceri` nu` a` avut` nici` un` r0st` ;-j

ѕι`αтυηcι cαη∂` є` ƒθαятє` вιηє`,є` cєνα` cє` ηυ`мι cθηνιηє`=d

Copilu` din` mine` se` tine` de` nebunii` intr`una , dar` nu`i pierd` urma` [-x . il` v0i` pastra` in` suflet` pentru` t0tdeauna` . тe` αccepтα` cυм` eѕтι` тυ`? ;;] . cιηe` тe`α ιerтαт` de` т0αтe`? ;-w . cιηe` peηтrυ` тιηe` p0αтe`...ѕα`ѕι pιαrdα` ѕυƒleтυ`? ;-? •

Aici`. Acum`. Din` nou`. Iar`. Pa`.

● Am` pr0pus` sa` fac` ce`mi place`, cum` imi` place`. sa` nu`mi fie` frica` sa` pierd`, sa` ma` bucur`, sa` rad`, sa-mi fie` bine` si` atat` ! ;x

● 0` sa` incerc` sa` fiu` ce` vreau` sa` fiu` . cat` de` bine`, cat` de` rau`, nu` stiu` . cat` de` tare` inca` d0are` nu` c0nteaza` . cat` de` riscant` nu` ma` intereseaza` ! ;-j

● Uneori` . pentru` ca` visele` sa` se` implineasca` este` suficient` sa` le` ai` ! ;x

● Esti` 0bosita` dar` inca` mai` auzi` ce` spune` lumea` . " Ce` e` cu` ea `? " . " Ce` incearca` sa` faca` ? " . " Nu` p0ate` . Nu` are` cum` " . " De` ce` face` asta` ? Nu` se` merita` ! " ;-j

Se` c0mp0rta` natural` si` c0pilareste` ;"> din asta` lumea` 0` iubeste`! ;x
Bwăiiiiiii câtee` proobleemee ;> ce bineee că în sfârşiit am trecut peste eleeee #;-s ! Ce perversă'i doamnaa măătaa ;> , heii ce caracter infect si ce copil dement =]] ;x!

• Să îţi đαi seαмα că αr ℓipsi cevα αtunci cânđ o să vezi că nu мαi sunt în preαjмα tα.Să te gânđeşti đoαr ℓα мine мereu şi ce αi în jur să îţi spună đoαr nuмeℓe мeu !

Fă` ce` trebuie`să` faci` şi` nu` mai` fii` naivă` ,din` inima` lui` nu` ai` plecat` , habar` nu` ai` că` eşti` captivă` .

Suntem` 0amenii` ce` nu` vor` sa` stie`. cum` sa` nu` mai` fie` c0pii`. si` care` se` bat` cu` viata` stii`. ca` visele`s vii` !

Cine` te` vede` ar` spune` ca` nu` ai` nici`un defect`,dar` cine` te cun0aste` stie` ca` ai` un` caracter` infect` ! ;-& . :]]

Am` decis` să` fac` ceva` inteligent`, să` uit` c0mplet` şi` să` trăiesc` pentru` m0ment` . ;x

Hai` bea` ceva`, aprinde`ti 0` tigara`, pune`ti 0` cafea` ! ;>

Simti` ca` facem` acelasi` c0mpr0mis`. repetat` la` infinit` ca` un` ec0u` in` abis`. si` te` gandesti` ca` p0ate`,e` t0tul` doar` un` vis`. in` capul` tau` inchis`,desprins` de` c0ltul` tau` mic` de` paradis`.

Fă`;> ce` trebuie` să` faci`;;], stii`;> că` 0` să` ajungi` dinc0l0` de` n0ri`;;] . cineva`/:] ti-a dat`;> aripi`;* dar` te-a lăsat`;> să` înveti`;;] singura` să` zb0ri`!

Stiu că am greşit ;"> dar promit că nu mai fac ;*, Uneori. mă port prosteste ;"> ,de parcă as avea în mine un drac >:]. Dar tu nu stii să te superi pe mine >;d< ,desi e foarte usor să o faci :[ .Fiindcă sunt expertă în tâmpenii ;">, pot umple pe oricine de draci :]].

Strange`ma`n brate`>;d< si`;> simte`;;] , iubirea`;x e` 0`;> catifea`;"> . mereu` te` rasfata`;;] si` te` invata`;> sa` crezi`;;] in` ea`;x

0fff`, adultii` ăstia`;-< !

Vrei` ceva` :] ? . Mai` bine` lasa` ;-j ! . Nu` am` [-x ! . Nu `stiu`;-? ! . Nu` vreau` [-x ! . Nu`mi pasa`;* !

Hai` sa` fugim`;>, sa` evadam`;;] . hai` sa` ne` ascundem` de` adevar`:] . hai` sa` mintim` ca` e` perfect`;-j . hai` sa` fim` suflet`;;] . nu` un` 0biect`;;x !

Nu` p0ate` sa` fie` t0tul` din` matase` si` satin`[-x .d`asta` tot` ce`i frumos` dureaza`al` Dracu` de` putin` ! ;-j

Si`;> uite` asa` v0inta` se` stinge`:] . degeaba` speri` la` mai` bine`;-j, ca` ce`ti d0resti`;;] se` reflecta` in` ce` faci`;> si` ce` ai` langa` tine`;xx !

Si`;> timpul` trece`:], mintea` uita`:], inima` tine` minte`;] . fapte` sau` citate` uita-te` prin` cuvinte`:] . am` invatat`;> ca` daca` vreau` trebuie` sa` dau`;;] . si` daca` nu` mi` se` raspunde`/:] inap0i` trebuie` sa` iau`;-j !

Ma` inveti` cum` sa` plang`:[[ . ma` inveti` cum` sa` rad`:]] . ma` inveti` sa` ma` bucur` pentru` ceea` ce` sunt`;;] . si` sunt` a` ta`, doar` a` ta`;"> . din` vina` ta` ;x !

Visele` imi` aduc` lucruri` pe` care` le` ad0r`;-j !

Ma` c0bori` , ma` ridici` . ma` aprinzi` , ma` stingi` . asta` e` felul` Tau`;> . e` felul` Tau` de` a` fi`;* . dar` nu`mi pare` rau`[-x . esti` mereu` aici`;x!

E` deasupra` tutur0r`, vegheaza`;* . cand` restul` d0rm`, Ea` e` singura` treaza`;;] . stie` ca` are` ceva` in` plus`;"> . e `de` neajuns` fiindca`i mult` prea` sus`;x !

Diferita`, nu` p0ate` fi` c0mparata`[-x . nici` cu` t0ti` banii` din` lume` nu `p0ate` fi` cumparata`;] . greu` sa` ajungi` la` Ea`, firesc`;;] . sunt` multe` ca` Ea`, dar` nu` toate` stralucesc`;"> !

Sa` iti` dai` seama` ca` ar` lipsi` ceva`/:] . atunci` cand` 0` sa` vezi` ca` nu` mai` sunt` in` preajma` Ta`:] . sa` te` gandesti` doar` la` Mine` mereu`;;] . si` ce` ai` in` jur` sa-ti` spuna` doar` numele` Meu`;-j !

Iti` spun` si` tie` ce` mereu` imi` spun` si` mie`;> . Nu` e` t0cmai` t0tul` Perfect`,dar` 0` sa` fie`;x !

Hai` arata` ca` p0ti`;">, lasa-i masca` pe` t0ti` ;> !

Poate` ti-ai d0rit` 0` v0rba` buna`;-j . p0ate` nu` a` f0st` ac0l0` sa` ti`0 spuna`;|!

I` feel` like` the` sand` is` bl0wing` away`. int0` the` st0rm`. I`m inside` this` dream`. that` feels` just` like`. a desert` rain` :] !

Prefer` sa` ma` descurc` cu` ce` am`;;] , prefer` sa` nu` tac`[-x , prefer` sa` nu` las` ;], prefer` sa` sper` in` c0ntinuare`;-j , prefer` sa` cred` ca` dupa` n0ri` urmeaza` s0are`;x !

False` sentimente` ;-j !

Hai` sun`0 Tu`;;] , spune`i ca` ti`e g0l` sufletul` ;-< . ca` atunci` cand` a` plecat` a` luat` cu` Ea` t0tul`.

Sa` mai` numaram` si` amintiri` de` vis`;x, nu` doar` defecte` ;-j !

Hey` tu`;;] . Frum0asa` din` padurea` ad0rmita`;> . Nu` ad0rmi` tu` definitiv` sa` mai` scapam` de` 0` vita` ;;] ! =]]

Ce` ai` face` in` n0ua` ta` viata`;-? . ai` alege` 0are` aceeasi` cale`/:] . sau` una` n0ua`, fara` experiente` amare` ;;] !

Pacat` :] , sc0ala` nu` l-a invatat` [-x . cum` e` viata` in` jungla` de` asfalt` ;-j

El`;x a` f0st` primul` cu` aripile` rupte`;- . iar , Ea`;x fara` El`;x nu` putea` sa` lupte`:[

Cand` t0tul` parea` sa` prinda` iar` r0st`;> . 0` flacara` stinsa` te` trage` in` j0s`;-j !

Sunt` gata` sa` te` ascult`;;] . apeleaza` 0ricand`,dar` daca` vrei` sa` te` int0rci` eu` o` sa` plec` razand` ;-j !

Apar` interesele` si` nu` îmi` pasa` pe` cine` calc` în` pici0are` [-x , atâta` timp` cât` pe` mine` nu` ma` afecteaza` si` nu` ma` mai` d0are` ;-j !

si-as vrea` s`0 vad` pe`aia mica` cum` zâmbeste`;xx !

Vezi`;-? . lumea` e` a` mea`;"> , nu c0nteaza`[-x cati` 0` vor`;-j !

In` fiecare` zi` alta` p0za` ;;] , in` fiecare` zi` alt` zambet` , in` fiecare` zi` alta` privire`;> , dar` int0deauna` acelasi` c0pil` ! ;o3

Chiar` daca` ne` mai` certam` e` ceva` n0rmal`x_x ,dar` nu`i firesc` sa` te` superi` din` ceva` banal`[-x . ;x !

Si`;> . El`;x mereu` 0 s`0 iubeasca` chiar` daca` Ea`;xx atunci` i`a gresit` ;-"

Lasa-i pe` ei` sa` creada` ce` vor`;-j !

Era` în` z0ri` când` în` braţe` ti-am sărit` zâmbind`;xx !

Nu` p0ti`, iei` f0c`, de` tot`, Nu` pot` sa `ma` abţin`, del0c` Nu` s 0rb,` tu `esti` bună` de `tot` =pe~ !

Si` tot` ce` mai` p0ti` face`;;] este`;> . s`0 privesti` !

Oh all I ever wanted ,was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine !Tu ai renuntat la tot,dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi .

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu !

-Iubitu' meu se respecta .are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !

- Si totusi esti chiar tu,cel care imi reda zambetul ;x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free? ;x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

-O vrei asa cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

--Mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

-El e singurul ce poate ,sa-mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate !

-spune`mi cum ma faci , cum de ma atragi ;x . vrei sa te vreau , de fapt imi placi

--stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata

-Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna

-Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace .

-Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

-Nu o lasa sa plece,tu o iubesti si ea te iubeste

-Iubesc din nou,zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Si tot astept dupa tine,astept sa vezi cat de mult tin la tine
Pa!

Sper ca.ti plac :*

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Babyythau a răspuns:

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tzine la nesfarshit, nici fericirea, nici Suferintza… incearca totusi sa Zambestimereu... deshi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost ! ..."

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`as straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri si ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult si prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi ."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi ."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"

vreau s planG pentru`. n0i sa imi cer iertare` `.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt ...Dar nu-i nimic... || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i demodata` Baietii vor aSaa` deodata. PaRem 0 prAda` prEa usoara ! fetelor` Sa nu cedati din prima sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunt SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . doar nu credeai ca in Viata Te inseaLa doar privirEa"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA`.Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam doar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mine baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!"

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara.Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara . :-X""

aUd vOrbee` pArSivee despre mine`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mine.ishi cere sKuzee tarfaa`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt sa vOrbesti singuraa.imi gasescti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt .;x ]?
StOp ! Inchei aiCi pentru ca dOAre ! Daca ar fi sa curGa lakrimi` Saa CurGa Aleee Talee Fie rOataa Si patrata tOt Se Mai intOarce O Dataa

Sunt do0ar o perso0ana realista !cuvantul no0i nu mai exista
si dk el ma vrea pe mine Care e problema ta ?! Nu incerca sa ma vorbesti Ca oricum nu-l cuceresti . N`ai cu ce.N`ai cum. N`ai cand ! Ca doar pe mine ma are`n gand

Mi`e dor de tine.De amandoi.mi`e dor de zambetu` tau .mi`e dor de noi

Suntem atat de diferitsi si t0tusi ne potrivim . Noi am stat unul langa altu cand t0tsi vroiau sa ne despartim !

Ai locul tău în inima mea şi nimeni nu ţi-l poate ocupa !

. Mi`este dOr de tnee` nu esti lg mine` vr s fii` mereu n preajmaa mea te iubesc stii binee` sh` nu imi dOresc pe altcinevaaa`;x

Nu esti prima care pleaca,dar esti prima sincer care as vrea intr-o zi sa se intoarca,nu esti prima care incearca sa ma schimbe in repetate randuri,dar esti prima care intr-un final m-a pus pe ganduri!

Am invatat sa te respect numai pe tine,am inteles ca fara tine, nu mi-e chiar bine

Vreau sa pleci acum,asa e mai bine!Nu mai vreau sa spun "nu pot trai fara tine"!

Poate ca atat ai vrut, sincer eu am vrut mai mult!Poate ca ti-a fost teama sa iubesti ca in trecut

Ai plecat cand mi-a fost mai greu,asta ma doare,spuneai ca ma iubesti,asta o spune fiecare!

Îţi mai aduci aminte` cum ne-am cunoscut? Şi` ne bufnea râsu că ne apropiam prea mult!:X

Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! .De restul` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! * Tu esti tot ce conteaza acum pentru mine

. ♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunt . iLuzii faLse`

De Ce Te Uiti La Mine Atat De Dulce Si Frumos Si Cand Treci Pe Langa Mine,Mergi Si Lasi Capul In Jos`

As fi vrut sa fiu mereu langa tine
O viata intreaga sa ramai langa mine
Doar eu si cu tine . Imi e dor de tineee

• E singurul care conteaza in lume pentru mine,si nu'mi pasa de prieteni, bar, prezente masculine

Distanta ne desparte, dar noi nu ne despartim

De mult numai suntem copii, trebuie sa fim tari, ca si copii fiind am avut probleme de oameni mari, si am invatat sa trecem peste ele impreuna, team cunoscut a facut si dumnezeu pentru mine o fapta buna, impreuna stim ca o sa fim cat mai traim.

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine !

. • M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

• Cuvintele sunt averea mea. ♥

~ Curând, răbdarea mea o să dispară.

~ E amuzant cum ne amintim mii de versuri din melodii, dar nu ne amintim lecţia la şcoală . ^_^

~ Un jurământ nu e pentru azi sau pentru mâine. E pentru totdeauna. Unii oameni omit asta.

~ Când oamenii ne fac un compliment, ne ia 5 minute să găsim o replică, dar... sfârşim prin a zice... „Mulţumesc" ^_^ .

~ Supravieţuim din amintiri, dar uneori supravieţuim cu ajutorul uitării.

• Nu vom reuşi niciodată să-i mulţumim pe toţi... . (;

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •

• Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

• Îmi este dor de băiatul ce.mi plăcea să.l alint , dar acum sărut alte buze ce mă mint.

Pentru că trebuie să ştii să-ţi iei rămas-bun atunci când e cazul. Pentru că nimic nu trebuie să te dărâme!

Nu Conteaza Distanta Cat Conteaza Ce Simtim, Eu Te Iubesc, Tu Ma Iubesti, Avem Ce Ne Dorim :X

Chiar daca sunt furtuni,ninsori,soare sau ploi,in orice razboi e mai usor in doi:X

Fiecare clipa departe de tine. este ca o lupta intre rau si bine !

Dar peste toate cele intamplate` Stiu cu [impreuna] o sa mergem mai departe !

El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon !

Te cunosc din ce in ce mai bine, stii bine Viata mea n-are rost fara tine. Poate peste cativa ani o sa fim o familie, O casa ,o masina ,si-un copil frumos ca tine.

Nu te mai compara cu altsii` . ca tu esti totu` . Nimenii niciodata n`o sa poataa sa`tsi ia looccuu` !

Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang. tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa iubesc

A trecut atat timp de cand nu ne-am vazut !Dar, te iubesc mai mult ca la inceput!

♥Pot Sa Plec, Pot Sa Stau,Pot Sa Fac Ce Vreau! Si Daca Plec, Unde Merg Tot Cu Mine Il Iau! Poate Stii, Poate Nu, Da` Itzi Spun Mereu,El A Fost Si Va Ramane Doar Al Meu!

Sh ar mai fi ceva ce nu voi putea uita` sufletul nu ma lasa` azi era ziua noastra`!

si dk el ma vrea pe mine Care e problema ta ?! Nu incerca sa ma vorbesti Ca oricum nu-l cuceresti . N`ai cu ce.N`ai cum. N`ai cand ! Ca doar pe mine ma are`n gand

M`am schimbat sh pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i obtine` oricum !

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine unitsi p amand0i sh suntem doar n0i

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi !

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

sa te doresc.
• M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!
Nu mai da vorba mai departe.O să auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidenţial .