| PattyC a întrebat:

Heii! Vreau si eu niste provocari faine, dar avand in vedere ca ne vom juca afara, fara provocari ce necesita alimente.

2 răspunsuri:
| annonim677 a răspuns:

Sa te atingi cu capul de varful puti, sa iti lingi cotul, sa iti bagi toata mana in c.ur, sa iti dai laba timp de 4 minute neoprit. succes

| Anonimus2907 a răspuns:

Sa faceți o bătaie cu baloane cu apa sau( necesita doua alimente) sa faci provocarea cu sare si gheata. Dacă nu îți plac ideile mele poți sa te uiți pe YouTube la Tequila care face multe provocări si sa iei si tu câteva de acolo.