| cristiana101 a întrebat:

Heii` :*. Vreau statusuri de dragoste gen "te iubesc dar ai plecat " din`astea, si statusuri fitoase` >big grin

4 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Te iubesc pina la stele ca peo cirpa de podele...mai romantic nish nu se poate

| AngelSpeed a răspuns:

Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!"
Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru - ma-i lasat sa plec
Sunt ca un inger fara aripi. fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate sad
Daca crezi in vise atunci vei dormi toata viata

Fundita smugbig grin?

| Maly_8746 a răspuns:

Grea este viata unui peste cand se zbate pe uscat, dar mai grea este a unei fete cand iubeste un baiata