| col0rs a întrebat:

Heii :x
Aveam un tell pe care il adoram. Dar l.am pierdut ~x(

Facea poze incredibile si muzica suna de 1000 de ori mai bine la el :x
Nu ii fac reclama:)))

Telefonul e sonny erixon da nu stiu marca :)))

dar e al 3, lea telefon de aici : http://www.rring.ro/? cu=node/6069

Nu stie cineva de unde pot face rost de el :(( Nu mai am tel de 3 luni. de fapt am unu da nu imi place. Vreau tel cum am avut :x Fix asa.
P. S.:nu stiu de unde am luat telu ptk mi l. a adus tata din Belgia

Help:(((

fundita:X

1 răspuns:
| xJustJuss a răspuns:

Pff.Pot sa iti recomand un LG optimus me p690.Un telefon foarte bun.Doar ca se aude incet.