| DyannaDya a întrebat:

Heii TPU! Stie cineva cum pot sa fac ca la aspectul de la hi5 sa pun ce poza vreau eu? De ex unii isi pun poze cu ei sau cu ei si prieteni...Am incercat la creati un aspect dar nu imi iese.nu stiu ce unde trebuie sa puncryingPleaase help! Fundita:X

2 răspunsuri:
| dan_1805 a răspuns:

Pai intra in pozele tale de pe hi5 si scrie deasupra cu albastru la poza sa o setezi ca poza de profil

| DyannaDya explică:

Eu ma refer la aspectul profilului nu la poza de profil...aspectull laughing