| aalwayss a întrebat:

Heii:-x. Nevoie de ajutor :
O verisoara de-a mea a fost cu un baiaat care in acelasi timp cand erau impreuna lui ii placea de mine si se dadea la mine sa ma pupe pe obraz. Acum, acel baiat. este impreuna cu o colega a verisoarei mele si m`a rugat pe mine sa le stric relatia. sa il fac pe el sa nu o mai placa pe prietena lui si sa ma placa pe mine si eu sa ii zic lui ca sa vorbeasca cu verisoara mea. Verisoara o sa o notez cu X caa prea scriu verisoara, verisoara. Si X iesise intr-o seara cu noi. toata gasca de fete in afara de fata care este acum impreuna cu fostul ei prieten. Si ea a vrut sa se duca acasa sa se omoare, iar noi ca prietene nu am lasat`o si venisera niste baieti care au inceput sa rada de ea. dar asa prieteneste sa nu se supere. ii ziceau ca sa nu cumpere cutit. ca ala de la magazin nu taie binelaughing ca ei o sustin pe eaa.sa se omoare.si ea a fugit. O inteleg pe ea ca doar a suferit.cand te gandesti caa persoana pe care o iubesti nu te mai baga in seama si. stii ca acum putin timp te sarutai si iti ziceai tot felul` de chestii amoroase cu pers dp care plangi si acum nu mai este nimic. ca toate acestea au fost in trecut.sincer, am trecut si eu prin asta.
Dati`mi sfaturi pentruu ea(verisoara) va roog ca pe mine nu ma asculta si imi zice ca deja s`au invechit sfaturile mele.
Va rog frumos.

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu mai te baga ca si asa le-ai incurcat rau Lasa timpul sa rezolve totul