| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema.sunt tare confuza, va rog sa ma ajutati, deci: Cand ies pe afara iese si prietenul verisoarei mele impreuna cu ea[sunt tare indragostita de el:X] si el se tot da la mine[asta imi da de inteles], ma ia in brate, vrea sa ma sarute[asta de fata cu verisoara mea] si nu stiu ce sa cred. voi ce ziceti? ca doar ma foloseste pentru a o face pe ea geloasa? sau ca el chiar ma place.

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eu nu cred ca un baiat poate face asa ceva doar ca sa-si faca iubita geloasa deci da te place dar daca vrei sa te pui cu el mai intai vb cu verisoara ta sa nu se supi pe tine deci bafta.

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Pai daca ii esti simpatica happy ce sa faca si el... sa te ignore?

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

laughinglaughing merci pentru sfaturi