| marc98 a întrebat:

Heiii... as avea si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta as fi foarte multumitoare si dau funda >: as vrea sa va intreb daca eu, inca nu am 18 ani, as putea sa ies din tara fara vreun insotitor? happy

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Se poate cred...dar mai greu ai nevoie de acte si ai nevoie de cineva in cealalta tara la care sa mergi nu pleci singur de ex. de aici pana in Franta la vrajala.Si desigur de acordul parintilor etc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti!

| 德尼莎 a răspuns:

Daca parintii tai ii face persoanei cu care pleci imputernicire desigur ca poti pleca isa fara aia nu poti merge nicaieri fara parinti.
Funda? ^^

| AmelieCapi a răspuns:

Iti trebuie ptocura parintilor. happy

| AmelieCapi a răspuns:

Procura*