| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. azi am fost la oftalmologie si m-a consultat siii a spus ca am o miopie mica si conjunctivita oarecum. Mi-a dat niste picaturi timp de o saptamana si a spus ca dupa sa vin din nou la control, sa vada daca mia tercut dar daca nu trece asta inseamna ca o sa port ochelari?big grinbig grin

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca ti-a trecut conjunctivita nu miopia.Asa ceva nu trece cu picaturi.Pentru miopie probabil c-o sa-ti prescrie ochelari, mergi la control si-o sa-ti spuna.

Răspuns utilizator avertizat