| Bubbico a întrebat:

Ce parere aveti de gama Pure Skin de la Oriflame? Este eficienta? Eu nu pot spune ca am o foooarte mare problema cu cosurile, insa am pe frunte cosuri mici si dese. La fel si pe obraji. Aceasta gama este eficienta?

2 răspunsuri:
| oana69 a răspuns:

Ce coincidenta..si eu am ca si tine cosuri mici si dese pe frunte si pe obraji.
De-a randul mai multor luni am incercat diverse creme/tratamente impotriva acneei si nu prea au dat roade.Gama Pure Skin am testat-o si este eficienta dar doar pentru o scurta perioada de timp, dupa care iti reapar cosurile :-(

| Andreea_Scarlat_1985 a răspuns:

Gama este foarte buna daca o folosesti cum trebuie si constant. gelul de spalat pe fata in fiecare dimineata si seara, gelul abraziv o data pe saptamana si cand ai nevoie gelul pentru tratament. incearca sa ai grija si la alimentatie.