| Bubbico a întrebat:

Ce parere aveti de gama Pure Skin de la Oriflame? Este eficienta? Eu nu pot spune ca am o fooooarte mare problema cu cosurile, insa am pe frunte cosuri mici si dese. La fel si pe obraji. Aceasta gama este eficienta?

2 răspunsuri:
| ITvladutu a răspuns:

Este buna, dar nu isi face efectul imediat. Dupa 2-3 zile incepi sa observi ca iti dispar cosurile. Poti sa mai folosesti si o solutie speciala pentru cosuri (o gasesti la farmacii) sau cu spirt.

| claustrofob a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa nu prea folosesti produse de fata de la Avon, Oriflame...Eu una nu sunt prea sigura de eficienta acestor produse (ma refer la cele pentru cosuri), mai bine iti iei din farmacie.happy