| Xlove64 a întrebat:

Heiii
Ce parere aveti de. 'meseria' de fotograf [de ex pentru peisaje si tot felul de chestii artistice]
Este o meserie. sa zic asa, de viitor /; D
Funda pentru argumente, etc
pe. s; e cineva pe site-u asta care se ocupa cu asa ceva /; D

Răspuns Câştigător
| Oannaa30 a răspuns:

Hmm...din pacate nu ma ocup de asa ceva insa cred ca e ceva super.Nu stiu daca este o meserie de viitor sau este banoasa dar atat timp cat faci ceea ce iti place poti avansa si atunci cand pui pasiune reusesti in ceea ce iti propui.Fotografii sunt cautati si la nunti, sau iti poti deschide un studio.Asadar daca pui pasiune reusesti orice. pupici sper ca ti-am fost de folos