| Xlove64 a întrebat:

Heiii
Hobby`ul meu este 'fotografia'
adica imi place sa fac poze la tot felul de chestii laughing mai ales peisaje [in general toate sunt.artistice]
E cineva pe TPU care are acelasi hobby sau care se ocupa cu asa ceva?
Sau ce sfaturi imi dati [program/aparat de foto. mai pentru incepatori]
Sau ce parere aveti despre acest hobby
Funda.

3 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Acest hobby:amuzantlaughing

| alex12_6780 a răspuns:

Si eu ''posed'' acest hobby, poate impartasiti si cu mine tot ce stiti.Ms anticipatwinking

| mihai6695 a răspuns:

Buna, si eu am acelasi hobby. te pot ajuta cu ceva sfaturi...lasa-mi o adresa de mess!