| AneCriss a întrebat:

Heiii. Eu am avut un prieten. Dar prietena mea cea mai buna s-a bagat si ea a ramas cu el. Dupa ce s-au despartit el m-a sunat pe mine sa ne intalnim si aleachatterbox. M-am intalnit, dar dupa un timp ne-am certat. Nu eram nici eu cu el dar nici fata respectiva. Acum ei sunt iar impreuna si eu inca tin la el. Cand il vad cu ea imi vine sa plang:-(. Ce sa fac? Oare se intoarce la mine? Asa am mai avut un prieten care m-am rugat de el cateva luni sa ne impacam si el nu vroia. A mai avut o prieten tot pentru cateva luni si acum ma suna sa ne intalnim in fiecare seara. dar eu tot aman si el spune ca ma iubeste ca s-a indragostit de mine si sunt lucruri pe care m-am gandit ca niciodata nu o sa le poata spune, adica nu ma asteptam sa zica el asta.

7 răspunsuri:
| Atâtdedulce a răspuns:

Dragostea se dovedeşte nu se explică happy. Ar trebui să-i zici şi lui asta; dacă el are prietenă ( aşa am inteles din ce ai scris ) ar trebui să te lase in pace. Dacă are prietenă dar se dă la tine, ar trebui să te gândeşti că lu dacă se va intoarce la tine, poate asa va face si cu alta cât e cu tine. Aşa cum face acum. Merită?happy

| Eu_4595 a răspuns:

Eu zic sa astepti sa se desparta iar cei doi.Iar atunci sa te bagi pe el.winking

| Ynna95 a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa incerci cu baiatul care spune ca te iubeste si poate cu timpul te vei indragosti si tu de el si il vei uita pe fostul prieten.
Cat despre fostul tau daca te iubea nu te parasea pentru " prietena " ta si daca cand se cearta cu prietena lui te suna pe tine pai te cam foloseste... ce esti tu? Batista lui? Tu esti ca o rezerva se cearta cu " prietena " ta vine la tine dar pana la urma tot la ea se intoarce.
Poate ma-i tarziu o sa-si de-a seama ce a pierdut dar tu vei fi indragostita de baiatul care e indragostit de tine si o sa se simta cum te simti si tu acum. Nu uita ca roata mereu se intoare big grin sper ca ti-am fost de ajutor >big grin

| AneCriss explică:

.multi spun ca el e cu ea doar pentru. stiti voi.din cate am inteles de la fratele lui. Si multe persoane spun ca tot o sa se intoarca la mine.la inceput cand ne-am cunoscut el imi ziambea mie si de asta s-a bagat ea.ca nu-i convenea

| verr0 a răspuns:

Raspuns : nu te merita!winking

| Alexaa_6294 a răspuns:

Heiihappy
nu stiu ce sa spun despre asta.am avut si eu o problema asemanatoare cu un baiat
tot ce iti spun este sa ai grija pentru ca stii cum sunt baietii!
sunt foarte lingusitori
si din moment ce fostul tau prieten este cu prietena ta cea mai buna.eu zic ca nu are rost sa mai tii la el.
pentru ca tie iti faci rau
tu stai si suferi si lui nici macar nu ii pasa.

sper ca te-am ajutathappy
mult succes:*

| Alexaa_6294 a răspuns:

Pai daca ea vrea sa se stii tu ce cu ellaughing
atunci nici el n`o fi prost.normal ca va ramane cu ea. ca stii ca baietii numai asta vor de fapt de fiecare dataoh go on