| Sw3eTy3 a întrebat:

HeiiihappyNu cred ca am pus categoria potrivita dar asta elaughing. Chestia este ca ma tot ciupesc pe facebook persoane din alte tarilaughingin fine,sunt fete, dar nici nu le am la prieteni.Ce-i cu ele?laughingSi una m-a adaugat intr-un grup (oricum am iesit din el )Dar intrebarea mea este: Ce e cu fetele astea? ..Sa le ciupesc inapoilaughing? N-am chef de raspunsuri care nu au legatura cu intrebarea..gen:lasa facebook-ul. Fundahappy

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Vorbeste cu persoanele pe care le cunosti.

| cookie14 a răspuns:

Daca nu vrei sa mai te includa in convorbirile lor da-le block! nu o sa mai poata sa te ciupeasca sau sa iti trimita mesaje!:* sper ca te-am ajutat:* FUNDA?happy

| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Poate ca te plac sau na mai e si lume lovita la mansarda acum faci ce vrei dar eu zic sa te bagi in seama poate ca se gaseste vreouna deti incarca si tie cartela laughing)