| Alex33A a întrebat:

Heiii TPUhappy! Am intrat in liceu si eu cu prietena mea suntem la profile diferite, doar ca e o fata din clasa de la mine care ma place si nu-i pasa ca am deja o prietena...sta in cartier cu mine si mereu vrea sa mergem acasa. nu pot scapa de ea. Ma rog. nu vreau sa scap de ea adica vreau sa fim doar amici nimic mai mult, e de treaba dar nu mi-as trada niciodata iubita. Nu sunt genul asta, ma rog intrebarea mea este. cum as putea sa-i spun fara sa o ranesc? Sau sa si scap de ea daca e cazul?

1 răspuns:
| An0oNim0uS a răspuns:

Scoatei inima din piept asa n-o sa mai simta durerea cuvintelor pe care o sa i le spuilaughing)