| Vladutz96 a întrebat:

Am si eu o problema...Nuj de unde sa incep...Sunt din clasa a I-a cu o colega si am intrat la acelasi liceu cu ea. Ea are o prietena care e la alt liceu dar nu e multa distanta la mine.Azi cand ne-am intalnit in statie la autobuz (doar martea mergem impreuna) ne-a facut cu o cunostinta cu o colega de a ei.Stiu ca ea e clasa a X-a si eu a IX-a, dar mi s-a aprins calcaiele dupa ea.Pls spuneti-mi ce sa fac. PS : Sunt cam timid dar vreau sa scap de asa ceva si cred ca voi scapa.

Răspuns Câştigător
| Drlovetralala a răspuns:

1.intreaba daca are prieten
2.glumeste cu ea(fetele sunt topite dupa barbatii cu umor)
3.in caz ca e buna uita punctul 1

pentru orice problema vb cu doctor love pentru a avea raspunsuri sincere si tralala

3 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Pai daca te-ai indargostit de tipa, faa tot posibilul sa o ai, nu diferenta dintr-e voi conteaza ci sentimentele big grin

| DizzyXD a răspuns:

Pai daca te-ai indargostit de tipa, fa tot posibilul sa o ai, nu diferenta dintr-e voi conteaza ci sentimentele big grin

| Soinlove a răspuns:

Pai, treci la treaba! Glumeste cu ea, fa-o sa rada, etc. Invito la un suc sau ceva. Nu o intreba din prima daca are iubit pentru ca poate o sa te creaada un ciudat.