| AllyAllina a întrebat:

Heiii TPU! Am nevoie de ajutor! Sambata viitoare e ziua celei mai bune prietene, face 18 ani si nu stiu ce sa ii cumpar. Un colaj cu poze cu noi o sa ii fac si o scrisoare si bratari cu bff pt mine si ea dar ce altceva i-as mai putea lua? Sa fie 100-120 de lei si as vrea ceva deosebit, nu ceas, posete si lucruri dastea obisnuite. Ceva deosebit, ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Ceva special ar fi : un colier de argint cu un pandantiv ce se deschide si poti pune o fotografie micuta in el cu ea; sau sa ii pui in rama o fotografie cu voi doua; sa ii faci cadou un lucru important care i s-a stricat si are mare nevoie de el; sa ii daruiesti ceva care sa il poata pastra toata viata ar fi frumos. Bafta! Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Buna Allina!
Eu i-as cumpara un cos frumos impletit din rachita, in care as pune 18 garoafe albe si o garafa rosie in mijloc.cred ca asa ceva nu se uita.

| AllyAllina explică (pentru Rainmaker):

Fara suparare, dar nu, nu imi place si nici ei nu i-ar placea. si bellaissa nici ala nu-mi place. Si eu fac quiling. happy