| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU...de la un timp am observat ca mi s'au micsorat sanii sad asta-vara ii aveam mai mari si acum sunt mai mici sad sunt si slaba.sad nu reusesc sa ma ingras crying ajutati-ma puppy dog eyes ce sa fac?

3 răspunsuri:
| QuaresmaRicardo a răspuns:

Pai asta pentru ca ai fost innebunita sa slabesti la burta, nu mananci paine si trebuie sa fi ca toate celelalte, dar evident ca daca nu mananci, nu doar burta scade, ci tot corpul, mai ales sanii, asa ca te sfatuiesc sa mananci un pic mai mult, cu paine, si in 3 luni o sa te ingrasi.

| xNuiiDeTiinex explică (pentru QuaresmaRicardo):

Nu am fost innebunita sa slabesc...eu intotdeauna am incercat sa mananc mai mult ca sa ma ingras. Dar faza e ca nu prea am timp sa mananc mai mult..pt ca ma trezesc la 9, invat, scriu..la 12 plec la liceu..si ma intorc seara la 7 jumate. Mananc dimineata inainte sa plec, la liceu imi iau 2 cornuri, iar seara...ce'mi da mama laughing

| Toxiq_Laura_1999 a răspuns:

Mananca mai mult. Mancare de fasto-food,nu stiu, pizza, paste, nutella, mancare care ingrasa ^_^