| anca2002 a întrebat:

Heiii TPU! In cateva saptamani este Halloween-ul si facem o petrecere si as vrea sa dansesz...dar nu prea am talent si nici coregrafie....ma puteti ajuta cu cateva coregrafii simple si frumoase?

3 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Hei salut uite aici un tutorial de coregrafie daca nu-ti place ai m-ai multe video in care sa alegi ce vrei bafta la petrecere http://www.youtube.com/watch?v=3xCWQmi30BE sau daca vrei un gen de muzica special de ajuns sa scrii genul de muzica pe google si cuvantul cheie COREGRAFIE si gata :)

| Cloudless a răspuns:

12 ani, frumusica, deci ca sa nu zic sa te bagi la rele, gen fa un striptease pe acolo si nimeni nu o sa ii mai pese de coregrafie, dans etc ( cel putin la baieti ) cauta expresia dance choreography pe youtube si ar trebui sa vezi ceva exemple.

| anca2002 explică (pentru Cloudless):

Nu-s c****a sa fac striptese