| Anna_Iully_1997 a întrebat:

Heiii TPU, Ma numesc Iulia si vreau sa-mi dati niste idei pentru un nume de facebook straight face Dau funda la cel mai bun raspuns!
PS: Nu vreau raspunsuri gen` "Pune numele tau real"winking

7 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Pune numele tau de la TPU, Anna Iulia.

| yumary a răspuns:

Pai happy
-Iuly si atat
-Iu LI
-I.U.L.i.A
-Iulya Baa
-♥Iulya♥
Totusi daca nu vrei cu "Baa, si " chestii din astea mi s-ar parea normal sa iti pui numele real bine nu si numele de familie doar "Iulia" simplu si la obiect asa o sa te gaseasca persoanele repede.
Sper ca ti-am fost de folos!

| Anna_Iully_1997 explică (pentru yumary):

Am incercat sa pun simplu doar "Iulia" dar nu ma lasa decat cu nume si prenume sad

| yumary a răspuns (pentru Anna_Iully_1997):

Pune asa daca iti place ♥Iulya♥

| xBaSaMaK a răspuns:

Buna!
Incearca,Iulia Yulica, Iulica Te Iubeste, A Ta Iulia...laughing ceva de genul.
Sper ca ti-am fost de folos big grin
Mult noroc...

| Anna_Iully_1997 explică (pentru xBaSaMaK):

Oo nuuu! laughing) In nicciun caz asa ceva laughing

| Christian_Darius_1905 a răspuns:

Iulya Star. Funda?