| AndradaI99 a întrebat:

Heiii TPU. Termin a 8'a si as vrea sa merg la filologie sau stiinte sociale. La ce se dau teze? Se da teza si din engleza?

1 răspuns:
| DiaAndra a răspuns:

Si sunt in aceeasi situaie si nu prea stiu ce sa aleg sad la filo stiu ca dai teza la romana la latina la engleza si inca ceva la alegere iar la stiinte sociale dai teza din romana, istorie si inca 2 nu stiu sigur, stiu doar ca daca esti la intensiv engleza dai teza si din engleza.