| mariaantonia a întrebat:

Heiii, vreau si eu niste statusuri despre viata, dragoste, suferinta scrise corect! FUndaa

3 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

"Sunt atat de lipsida de inspiratie incat ii pun pe cei de pe TPU sa imi faca statusuri, ceea ce este foarte trist. uneori ma gandesc sa las mess-ul si sa fac ceva mai folositor dar nu pot..."

| TheMarius a răspuns:

Uite unul:

"sunt atat de trista... http://www.tpu.ro/......t-fundaa/"

| Adelina004 a răspuns:

1.Atunci cand vei avea o zi proasta voi fi acolo pentru tine.
2.Nu muzica te intristeaza, ci amintirile
3.S-o i-a naiba de distanta
4.Pentru mine acum ai ramas o amintire
5.Pentru dragostea unui trandafir trebuie sa suporti spinii
6.Eu nu sunt perfecta, dar hai sa nu uitam cine esti tu!
7.Pentru a-ti gasi jumatatea trebuie sa mananci multe sferturi.
8. Timpul iti ofera raspunsuri chiar daca ai uitat sa pui intrebari.
9.Mai bine sa pierzi o clipa din viata decat viata intr-o clipa
10.Un look de bad girl, o inima de good child.Eu pot sa fiu ca tine, dar tu ca mine, niciodata.
11.Traieste clipa, oricum ziua de maine va fi si ea ziua de azi.
12.Din prietenie poti face usor iubire, dar din iubire prietenie, nu!
13.Trecutul...un loc bun de vizitat dar nu si de trait.
14.In spatele unui :ai grija de tine, se ascunde mereu un :daca patesti ceva mor.
15.Nu sunt perfecta sunt doar diferita.
16.Baiatul care de fapt se da print e doar un broscoi.
17.Cainii mor de foame iar prostii de grija altora.
18.Nu,nu mai privesc in spate, de acum inainte imi vad de drum, ard trecutul sa se faca scrum.
19.Cui dracu ii pasa? confundam iubirea cu vene taiate in chiuvete.
20.Regrete? oare care alta fraiera o sa te mai ierte?
21.Cand te-au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte.
Cam atat... sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes te rog kiss