| zzbiazz a întrebat:

Heiiii imi puteti spune si mie cateva pagini de pe facebook cu povesti frumoase si terminate >big grin

3 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Buna:)Aici sunt cateva povesti,dar foarte ineresante, unele nu sint terminate, dar poti da like ca sa puna next.
https://www.facebook.com/pages/World-girls/430969573628119?sk=photos_albums

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Ce fel de povesti? nu inteleg!

| zzbiazz explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Pr unele pagini de facebook adminele scriu niste povestioare ca sa ataraga mai multi fani, si eu vreau numele unor pagini care sa aiba povestioare.