| BiwCupcake a întrebat:

Heiiiiiiiiiiii big hug
Avand in vedere ca e 1 martiebatting eyelashes as vrea sa va intreb cevaabatting eyelashes. Cine stie km e chestia aceea thinking, ca daca iti legi o ata de matisor la mana in ziua de 1 martie, si o lasi nu stiu cat timp thinking si daca nutsi` cade o sa ai noroc raised eyebrows. ceva de genu thinking

dati-mi toate detaliile :*

=> Funda! :*

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Pai trebuie sa pui un baiat sa tz'eu lege la mana stanga si apoi trebuie s'o ti pana pe 31 si pe 31 sa ti'o rupa cel care a pus'obig grin fundita?

1 răspuns:
| AlexandraSmiley a răspuns:

Buna iubire!love struck