| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Avand in vedere si vremea de afara, ca spui ca acum vine iarna, nu primavara as vrea si eu sa va intreb unde as putea sa ies cu o fata maine, de 8 Martie?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Puteti merge in parc la o scurta plimbare. Va puteti lua un ceai/cafea/ciocolata calda ca sa va mai incalziti putin pe vremea asta rece.

| aditimus a răspuns:

De preferat undeva unde nu mergi in fiecare zi in nici un caz la mall, film, local...
Ar fi mai romantic o plimbare pe jos, o floare, o poezie...

| 1997onur a răspuns:

Nu știu.

| eanadandre a răspuns:

La o cofetarie, de preferabil spatii inchise ca-i frig

| alintata166262 a răspuns:

Da Sergiu plimbați va prin parc și citește i poezii o sa fie tare incantata scoate o dracu la mc