| Sssteleveerzi a întrebat:

Helllooo :*! Ati citit cartea Misery,de Stephen king? big grin Pareri? Am primit-o cadou si chiar as vrea sa ma apuc sa o citesc doar ca aveam alta carte in cap... Deci, merita?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

E geniala, din punctul meu de vedere. Am citit-o de doua ori (Stephen King e scriitorul meu preferat) si as mai face asta inca o data. Mi-a placut foarte mult si ti-o recomand, daca esti fana a genului horror si psihologic. Clar, merita.