| AlleAlllexandra a întrebat:

Hello all! As dori niste statusuri de dragoste! Ma puteti ajuta? Urgent. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Daca as putea fi acolo... nu ar mai fi asa... Si pun pariu ca prezenta mea ar schimba ceva

Nu poti da vina pe gravitatie daca dragostea este cea care te doboara

Poate ca pentru lume esti o singura persona, dar pentru o anumita persoana, esti intreaga lume

Pentru el as opri timpul pe loc, as scoate piatra din foc! As face tot fara regrete!

Dragostea e ca o clepsidra... cand ti se umple inima ti se goleste capul

Iti mai aduci aminte ziua in care ai luat soarele si mi l-ai pus in suflet?

Cine te iubeste cu adevarat nu iti spune o poveste dar te face sa o traiesti

Daca o sa traiesti o suta de ani, atunci eu vreau sa traiesc o suta fara o zi ca sa nu traiesc niciodata fara tine

Un baiat o sa isi aminteasca mereu de fata timida cu inima frumoasa care l-a cucerit cu un singur zambet

Tu esti aici cand totul dispare, ma faci sa cred ca iubirea nu moare!

Intr-o relatie fiecare fata isi doreste 3 lucruri : ochi care sa nu planga, buze care sa nu minta, iubire care sa nu moara

Sunt persoane care nu inceteaza niciodată sa se iubeasca. Asta pentru ca ceea ce ii uneste este mai puternic decat ceea ce ii desparte

Sincer, nu pot spune ca nu imi e dor... Cand o aud pe mama cum striga: "Ce-ti mai face baiatul ala cu care vorbeai pana si-n somn?

Ce e iubirea? La matematică: O problemă. La istorie: Un război. La chimie: O reacţie. La artă: O inimă. La mine: TU!

Sper ca iti plac! big grin

4 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Daca inca nu ai gasit, poti cauta statusuri de dragoste scrise corect gramatical aici http://www.bree.ro/statusuri/dragoste.php

| AlleAlllexandra explică:

Multumesc mult! Funda o sa-ti revina tie alta data, dupa cum vezi am dat-o deja. sad

| andyspike a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, Si sa nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum, NICIODATA nu team placut, nu TE IUBESC FOARTE MULT....acum citeste literele ingrosate