| g3orgy a întrebat:

Hello all! aseara am visat ca ma sarutam cu un baiat pe care il stiu decat din vedere l-am vazut de cateva ori in cartier. ce poate insemna acest vis. aveti idee? straight face waiting? big grin

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca in subconstientul tau ai avut aceasta dorinta sau curiozitate.

| Veve :X a răspuns:

batting eyelashes am auzit de la cineva ca daca visezi o persoana draga, acea persoana a adormit gandindu`se la tine :X

frumos, nu?batting eyelashes poate ca baiatul s`a gandit la tine pana a adormit :X norocoasa mai estibatting eyelashes

| yanny`s a răspuns:

Probabil asta iti dorestibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele ne le creem singuri. poate ai aodrmit cu gandul la el sau ai auzit numele lui si tia ramas in minte nu neaparat ca sta cu gandul la tine nu stiu...depinde nu toate visele se indeplinesc!