| MotiAlessia a întrebat:

Hello.Am mai multe intrebari si la toate vreau link-uri. Ce se poarta anul asta, toamna-iarna? Ce haine sunt la moda anul asta? Dar ce stiluri? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| AndraAlee a răspuns:

Hey!
Ce se poarta anul acesta?
Cum vara este pe sfarsite noi fetele ne gandim sa ne reinnoim garderoba, iar pentru asta avem nevoie de niste sfaturi in ceea ce priveste moda sezonului viitor, in cazul de fata toamna-iarna 2011-2012. Se pare ca mari creatori de moda propun pentru aceasta toamna – iarna la jeans modele de toate felurile. Se merge pe stilul retro – clasic – chic. Astfel se poarta jeans evazat, jeans skinny sau jeans model drept. De asemenea, si in sezonul care urmeaza se vor purta pantalonii scurti asortati pentru a le da ceva prestanta cu un sacou sau o camasa. Practic, ca si o concluzie, pantalonii pe care i-am avut in aceasta vara vor putea fi purtati si in toamna-iarna ce urmeaza, iar in plus, in garderoba noastra ar trebui sa mai apara niste jeans evazati.

Ce haine sunt la moda?
http://www.codrosu.ro/......2011-2012/

http://www.intrefete.ro/......11-7085968

Ce stiluri?

Blugi skinny,fulare supradimesionate, geci cambrate, curele multe si bijuterii cat mai iesite din comun.
Sunt destule magazine si in Iasi.Reduceri sunt peste tot,asa ca profita,nu te gandi ca nu ai de unde alege. Daca ai posibilitatea,cauta New Yorker sau Terranova,caci nu stiu daca sunt in Iasi.(sunt in Bacau daca ai cum ajunge). Accesorii multe si la preturi bune gasesti la Bershka si Meli Melo,zara,chiar si la Takko,iar imbracaminte, pe alese, peste tot.Vezi ca erau reduceri mari la hainutele din carrefour, poate ai noroc si mai gasesti.Nu uita de zara, mi-am luat fustite frumoase, toate culorile la 29 de lei.
Funda?