| deea_6811 a întrebat:

Buna ce se poarta in toamna si in iarna asta? as vrea cateva siteuri cu haine la moda toamna-iarna + cateva sfaturi multumesc dau FUNDITA! :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general eu intru pe diferite site-uri cu haine si acolo vad ce se poarta, ei aduc cele mai noi produse in cele mai noi tendinte si e mai simplu decat sa merg prin magazine.

Mai poti incerca si pe: www.misspretty.ro

| Andreee a răspuns:

Paii.Stiu sigur ca se poarta pantaluni mulati.:X
Te puppiii.love struck

| Adinutza14 a răspuns:

Cauta si in revistele bravo sau bravo girl, sau cauta si pe siteurile revistelor.de obicei sunt la moda hainele de culoare inchisa, poti purta si ceva gen pulovere mai lungi, cu colanti sau pantaloni mulati de alte culori.in acele reviste spune ce se poarta:d

| DeEw a răspuns:

Incearca asta vreau sa stiu daca iti place http://www.modacustil.com/2010/03/tendinte-toamna-iarna-2010-2011.html