| anonyme01 a întrebat:

Hello...am o prietena. ea se intilneste cu un baiat deja 2 luni dar nu ies impreuna niciodata, nu se saruta, nu flirteaza..prietena a inteles ca este o pacaleala si ca baiatul se intilneshte cu ea din mila. ea a rugat o fata sai scrie pe fb daca se intilneste cu prietena mea si el ia raspuns ca din mila, si ca nu tine laa ea decat ca la o amica. acum ea are o depresie. cum o pot ajuta sa scape de ea? p. s: suntem cele mai bune prietene, ca niste surori.
funda love struck

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Buna
Pai, fa-i o vizita, si adu cu tine un film, niste muzica sau dulciurile ei preferate pe care sa le mancati impreuna, si apoi discuta despre ea si ajut-o sa treaca peste.

In momentul asta are nevoie ca cineva sa o faca sa-si recapete increderea in sinehappy