| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Am si eu nevoie de ceva daca puteti sa ma ajutati. Vreau un cont webkinz va rog. Mi-a luat unul mama fara sa stie si nu avea eticheta cu codul secret. A spus ca nu imi mai ia altul. Va rog daca puteti sa imi dati si mie un cont webkinz. Este un joc foarte frumos. Ai un animalut virtual si este bine pentru cei care nu au unul real ca si mine. Va implor. Id-ul meu este polly_25pocket. Adaugatil daca aveti sa imi dati un cont de care nu mai aveti nevoie sau pe care sa il impartim. Promit nu schimb parola daca mai ai nevoie de el. Va roooooooooog

3 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Daca mama ta mai are bonul poti sa-l returnezi in termen de 23 de zile pe motivul ca nu ai primit tot continutul acelui produs
exista chiar si o lege

| ioana_2930 a răspuns:

Nu as da contul meu pe care am platit si voi plati bani reali! trezeste-te! cine ar fi prost sa iti dea contul? si asa iti mai iei unul! hai las-o balta.

| pollypocket25 a răspuns:

Ionika nu vreau sa par rautaciosa dar daca nu vroiai sa ma ajuti de ce ai mai scris? adica puteai sa te uiti peste intrebare si daca nu aveai sau aveai ceva de obiectat puteai sa tii pentru tine. nu poti sa ma ajuti nu scrie.