| ZzUzZuMew a întrebat:

Hello!:* Am trecut clasa a 9-a si am fost repartizata la Colegiul National Octav Onicescu, pe profil de filologie; x. Vreau si eu pareri de la cei care au intrat anii trecuti sau vreau sa stiu chiar si elevii care au fost repartizati anul acesta acolo:* Multumesc multhappy

1 răspuns:
| carlyhalatz a răspuns:

Am o cunostinta care a intrat acolo si mi-a spus ca ii place, si-a facut prieteni acolo, si se face si teatru daca vrei.asta e tot.bye!