| Allen1998 a întrebat:

Salut, cine a intrat la Colegiul National Octav Onicescu la mate-info ca sunt si eu acolo

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Un var de-al meu laughing

| Romeo44 a răspuns:

Intra pe facebook, pe grupul Colegiul National Octavian Onicescu(sau cum o fi) si pune acolo o intrebare "Cine a intrat la mate-info". Sigur o sa iti raspunda cineva.Bafta happy

| Allen1998 explică:

Sa mor eu pe net toti sunteti smecheri si apropo spune-i mamei ta sa se mai spele pe dinti ca ii fermenteaza sperma care i-am plasato in gat noaptea trecuta si inca ceva mai smecheras ai o fata de hadicapat taran prost